BOĞAZ’DA YENİ BİR MEKAN

Hello! (Turkey) - - Moda Kanyon’da - GÖKSEL MENTEŞOĞLU

Gül Etker, Şehnaz Vardar ve Saadet Bıçakçı Erdoğan, bir girişimcilik örneği gösterip kısa bir süre önce hizmete açtıkları Köprüaltı Lokantası’nda yakın dostlarını ağırladı.

Aynı zamanda, birkaç yıl önce hizmete açtıkları ve yine Rumelihisarı sahilindeki mekanları Kiss The Frog Seafood Brasserie’nin de sahibi olan üç ortak, yeni mekanlarında verdikleri bu özel davetle misafirlerine harika bir ev sahipliği örneği gösterdiler. İs- tanbul Boğazı’nda en güzel şekilde konumlanan Köprüaltı Lokantası, Rumelihisarı sahilinin en güzel noktalarından birinde bulunuyor.

Daha önce hizmete açtıkları Kiss The Frog Seafood Brasserie adlı mekanları ile kendilerini kanıtlayan üç ortak,

müdavimlerinin istekleri ve görüşleri üzerine meyhane konseptli yeni bir mekan daha açmaya karar vermişler.

Yaklaşık 60 kişi kapasiteli, ressam Zübeyde Arda’nın resimleri ile süslenen ve Akçakoca mimarlıktan Deniz Akçakoca’nın imzasını taşıyan dekorasyonu ile şık ve eğlenceli bir mekan ortaya çıkaran ortaklar, mekanın müziklerini de Erkan Tandoğan’a teslim etmişler.

Türk sanat müziği, Türkçe pop, alaturka ve Yunan olmak üzere geniş, eğlenceli repertuarı ve zengin mönüsü ile misafirlerine doyumsuz bir eğlence yaratan Gül Etker, Şehnaz Vardar ve Saadet Bıçakçı Erdoğan o gece tüm misafirlerinden tam not aldılar.

Saadet Bıçakçı Erdoğan, Şehnaz Vardar, Gül Etker

Okay Yıldırım, İsmihan Demirhan

Burçin Dündar Tüzün, Ömür Tan

Kaan Almaç, Erman Erdoğan Ressam Zübeyde Arda’nın resimleri ile süslenen Köprüaltı Lokantası, 60 kişi kapasiteli. Mekanın müzikleri ise Erkan Tandoğan’a teslim edilmiş.

Turhan Cemal Beriker, Sinan Şahinbaş

İlker Tandoğan

Gül Etker

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.