ŞEHRİN YENİ LEZZET NOKTASI

Hello! (Turkey) - - Lifestyle - HAZIRLAYAN: FİGEN NALAN ÖZKAN fozkan@doganburda.com

Şehrin yoğun temposundan sıkılsa da merkezden uzaklaşmak istemeyen lezzet tutkunlarını aynı

çatı altında buluşturan Baskqet Steakhouse & Sports, konforlu atmosferi ile fark yaratıyor.

Yemek yemenin sadece hayatta kalma güdüsüyle yürütülen fiziksel bir aktivite olmayıp sosyalleşme yolunda atılan önemli adımları da barındırdığına inanan milli basketbolcu Kerem Gönlüm ve eşi

Elif Gönlüm’ün hayata geçirdiği Baskqet Steakhouse & Sports Bar, aynı frekansa sahip insanları bir araya getiren çok özel konseptiyle dikkat çekiyor.

Sporcuların sağlıklı ve düzenli beslenmesi gerektiğini çok yakından bilen Gönlüm Ailesi’nin sağlıklı yaşamın önemine dikkat çeken mekanı Baskqet, sporcuların yanı sıra iyi yemek yemekten hoşlanan ve kalite anlayışına sahip herkese hitap ederek birçok farklı profilin beklentilerini karşılıyor. Şık bir VIP yemek odası da bulunan restoran, özel yemekler ya da toplantılar için mekan arayışında olan küçük grupları da fazlasıyla memnun ediyor.

İstinye’de, metropol hayatının getirdiği yoğun tempodan uzak bir lokasyonda konumlanan Baskqet; huzurlu, aile ortamı sunan ve oldukça samimi yüzüyle birbirinden eşsiz et çeşitleri ve salatalar sunuyor. Seçkin lezzet anlayışıyla konuklarını ağırlayan Baskqet’in menüsünde dry aged yöntemi ile hazırlanan birbirinden özel tatlardan steak bonfileye, kuzu küşlemeden lokuma birçok reçetenin yanı sıra iştah açan salatalar da yer alıyor.

Sporcuların yüksek performansını koruyabilmeleri ve sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri adına gereken protein ihtiyaçlarını karşılayabilecek ideal menülerin de kendine yer bulduğu Baskqet, sporcu dostu yönü ile bir adım öne çıkıyor. Basketbol toplarının dekorasyonu güçlendirerek renk kattığı Baskqet’te, zevkli atmosferin yapı taşlarından birini de spor barı oluşturuyor. İçkilerini yudumlarken spor müsabakalarını takip etmek ve keyifli zaman geçirmek isteyenleri bir araya toplayan Sports Bar’ın eşsiz şaraplardan oluşan özel bir kavı da bulunuyor.

Baskqet, steakhouse ve spor barı konseptini bir araya getiriyor. Mekanın huzurlu, aile ortamı sunan ve samimi atmosferinde birbirinden eşsiz et çeşitleri ve salatalar

sunuluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.