BAHAR KORÇAN,

Moda tasarımcısı Bahar Korçan, Nişantaşı’nda moda, tasarım ve sanatın multidisipliner hikayelerde buluştuğu, yepyeni bir mekanın açılışını gerçekleştirdi.

Hello! (Turkey) - - Contents -

Nişantaşı’nda moda, tasarım ve sanatın multidisipliner hikayelerde buluştuğu, yepyeni bir mekanın açılışını gerçekleştirdi.

Bahar Korçan Stories adını taşıyan mekan; ünlü tasarımcının limited edition koleksiyonlarının yanı sıra teknolojiden dekorasyona, modadan sanata kadar pek çok alanda seçkin markalardan ürünleri ve eserleri buluşturuyor. Korçan’ın dostları ve çalışma arkadaşlarının yanı sıra pek çok ismin de katıldığı açılışta davet- liler, limited edition ürünler ve tasarımları beğeniyle inceledi. Yeni mekanın, gönlüne ve duygularına dokunan yaşam tarzının bir yansıması olduğunu ve anlattığı hikayelere burada devam edeceğini söyleyen Korçan, “Sevdiğim, farklı bir bakış açısıyla seçtiğim tüm tasarımlar ve ürünlerin buluşma noktası olmasını istedim. Bugüne

kadar kendi tasarımlarımın ya da koleksiyonlarımın her birinde farklı bir hikayeyi sizlerle buluşturdum. Bu kez de bu hikayelerin bir bütün olarak Stories’te bir araya geldiğine şahit olacaksınız” dedi. Korçan, yeni mekanın bir alışveriş noktası olmasının ötesinde, farklı işbirliği ve buluşmalara da ev sahipliği yapmasını istiyor.

n Zeynep Erol, Bahar Korçan

n Elif Gönlüm

n Bahar Korçan, Berna Sağlam Naipoğlu

n Seda Koyunsağan n Lal Korçan n Maide Kurttepeli Bahar Korçan Stories adlı mekanın açılışına katılan Jülide Ateş İskeçeli, sempatik tavırlarıyla yine ilgi odağı oldu. Spor şık bir stil sergileyen Jülide Ateş, Korçan’ı ilk kutlayan isimler arasındaydı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.