Gencim... Güzelim... Mutluyum!!!

Hey Girl - - EDITO -

ayıs coşkusu böyle bir şey olsa gerek! Sanki etrafta konfetiler eşliğinde dans ediyormuşsun gibi hissetmiyor musun? Şahsen ben yazın habercisi mayıs ayı ile buluştuğumda çıplak ayakla, kulağımda şu sıralar çok sevdiğim Indila’nın Derniere Danse şarkısıyla dans etmek istiyorum. O da zaten “Gökyüzünü, günü ve geceyi karıştırıyorum. Rüzgarla ve yağmurla dans ediyorum. Birazcık sevgi ve balın bir damlasıyla. Dans ediyorum” diyor. Yani galiba o da bizi duyuyor:)

Yazın romantik gelişini bu şarkıyla kutladıktan sonra mezuniyete doğru yol almadan olmuyor tabii… Bu ay birçoğunuz yeni bir okula, yeni bir hayata “merhaba” demek için mezun oluyor. İnan biz de en az senin kadar heyecanlıyız. Bu yüzden senin için en güzel mezuniyet kıyafetini seçtik, en güzel makyajı yaptık hatta mezuniyet partine kiminle gideceğine bile karar verdik! İnanmıyorsan çevir sayfaları bak! Belki Zayn ile belki de Harry ile el ele tutuşacak, tören alanına bir prenses edasıyla gireceksin!

Bu arada dans etmek, mezuniyet derken önemli bir olayı da unutmayalım. Mayıs ayında artık geleneksel hale gelen Molped&Heygirl Kapak Kızı Yarışmamız da başlıyor. Eğer sen de en sevdiğin derginin kapağında yer almak, okuldaki herkese “Bak mankenlerden hiçbir farkım yok, ben de bir kapak kızıyım” demek istiyorsan bence bu yarışmaya katılmalısın. Benden söylemesi…

Kapak kızı demişken hayran olduğun Selena’yı gülümseten olayları öğrenmek, Justin’lerin düellosunda hakemlik yapmak, yeni albümleri kaçırmamak, Zac ile buluşmak için de doğru yerdesin! Yeni yakışıklıları keşfederken “Yaaa bana neden bakmıyor” diye ağlanmak yerine cesaretini, kararlılığını ve zekanı kullanmayı bilirken her zaman mutlu, öğrenmeye açık, bilgili aynı zamanda yeni çıkan her şeyden haberdar olan bir Heygirl Kızı olduğunu da unutmamalısın!

Kısacası sen yine sayfaları sadece çevirmekle kalmayacak en sevdiğin ünlü ile belki bir turneye çıkacak, belki bir başrolde oynayacak ya da onunla birlikte bir partiye katılacaksın! Çünkü sen hayal kurmak, birini sevmek ve onunla mutluluğu paylaşmanın ne demek olduğunu hep bileceksin!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.