Mezuniyete 1 KALA!

Hey Girl - - SONUÇLAR - Yazı Fatma Karaca

O büyük güne sadece birkaç ay kaldı! Sen sınavlardan başını kaldıramıyor olabilirsin ama merak etme, biz senin yerine neler yapman gerektiğini düşündük. Hemen yazıyı oku ve

hazırlanmaya başla:)

Elbisene karar ver

Birçok arkadaşını bir daha göremeyeceksin bu geceden sonra. Yani mezuniyet, kutlamanın yanı sıra, onlarla vedalaşman anlamına da geliyor. Bu yüzden son kez ne giydiğin ve nasıl göründüğün çok önemli! Ne de olsa bir kez yaşanacak bir gece ve bu fotoğraflar yıllarca herkesin albümünde saklanacak. İlk adım elbise seçimi. Vücut ölçülerinin benzediği bir ünlünün stilinden ilham alarak onun önemli gecelerde nasıl elbiseler giydiğini araştırabilirsin. Eğer yeterince vaktin varsa diktirebilirsin. Böylece tam anlamıyla istediğin gibi görünebilirsin:)

Saç-makyaj PROVASı

Elbisene karar verdiysen, sıra geldi saçını ve makyajını nasıl yapacağına! Bu konuda da favori yıldızından ilham ala- bilirsin. Ayrıca elbisenin tonlarına göre kendin de karar verebilirsin. En çok yakışanı bulmak için evde kendi kendine denemeler yap. Aklında bulunsun, bu aralar enseden yapılan salaş, dağınık topuzlar ve farklı örgü modelleri çok popüler!

Organizasyonu unutma

Sen mükemmel bir şekilde hazırlandın, fakat organizasyon fiyasko! Kutlamayı yapacağınız yer çok kötü, müzikler sizi açmıyor. Böyle bir gece yaşayıp bütün kızlar tuvalette ağlamak istemiyorsanız, organizasyonu ele almalısın:) Şimdilerde el kartları, fotoğraf çerçevelerinde poz vermek ve aksesuar kullanmak çok moda. Sen de arkadaşlarınla böyle bir parti düzenleyebilirsin. Müzikleri de hep birlikte günler öncesinden seçip gideceğiniz yere verirseniz, bu konuda da sürpriz yaşamamış olursunuz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.