Aksilikler le bas et!

Hey Girl - - SONUÇLAR -

Bazen ne kadar planlayıp önlem alsan da aksiliklerden kaçamazsın. Panik yapmaya gerek yok, son dakika krizleriyle baş etmek çok kolay!

KARARSIZLIK

Geri sayım neredeyse bitecek ve sen hala ne giyeceğine, nasıl görüneceğine karar veremedin mi? Diktirmek için geç kalmış olabilirsin ama birçok marka bu geceye özel harika elbiselerle göz kamaştırmana yardımcı olabilir. Saç ve makyaj konusunda da daha doğal olmaya çalış. Mesela, fön çektirip sadece allık, rimel ve eyeliner’la da harika görünebilirsin. Üstelik basit olduğu için kötü görünme riskin de olmaz:)

PIŞTI OLMA RISKI

Her genç kızın korkulu rüyası! O gece birlikte takılacağın bütün arkadaşlarının ne giyeceğini ve ne renk olacağını mutlaka öğrenmeye çalış. Çünkü sürekli yan yana olacağın arkadaşlarınla pişti olursan, daha çok göze batabilirsin. Bu konu üzerine, kurulu toplayıp kankalarınla pişti ihtimalini yok ettiysen, sıra geldi diğerlerine. Unutma ki ne giydiğin değil onu nasıl taşıdığın önemlidir. Bir kıyafet herkeste farklı durur. Bir başkasında aynı elbiseyi gördün diye oturduğun yerden kalkmamayı aklına bile getirme. Abartılacak bir durum olmadığını düşün ve istediğin kadar dans et. Böylece kaçan sen olmadığın için diğer piştizedenin ortamdan uzaklaşmasını sağlayabilirsin:)

ACIL DURUM: KAVALYE BULUNAMADI!

Herkese mesaj atıp sorduğuna emin misin? Hala birileri olabilir! Telefon rehberini baştan sona bir kez daha kontrol et. Eğer sonuç yine de olumsuzsa, senin gibi yalnız olan kankalarınla birlikte takıl. Hem belki aradığın yakışıklıyla o gece tanışabilirsin:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.