15 DAKİKADA HAZIRLAN

Hey Girl - - SONUÇLAR -

1. ADIM: YÜZ MASKESİ

Büyük geceden önce yüzüne uygulayacağın pratik bir maske cildine canlılık verir. Eğer buna vaktin olmazsa yüzünü yıka ve nemlendirici krem uygula. Makyaja başlamak için 15 dakika bekle.

2. ADIM: CİLT

Yüzünde gereken yerlere kapatıcı ve fondöten uygula. Eğer yüzünün aydınlık görünmesini ve parlamasını istiyorsan ışıltılı allıkları tercih etmelisin.

3. ADIM: GÖZ FARI

Gözlerine derin bir görünüm kazandırmak için farını bir far fırçası yardımıyla kirpik diplerinden göz kenarlarına doğru uygula. Göz çevreni çerçevelemek için yumuşak uçlu siyah göz kalemlerini ya da likit kalemleri tercih et.

4. ADIM: RİMEL

Kirpiklerini kıvırıcı yardımıyla kıvır ve bir ya da iki kat rimel uygula. Dilersen direkt olarak kıvrılmış kirpik etkisi veren rimeller seçebilirsin.

5. ADIM: RENKLER

Yanaklarına allığı eşit bir şekilde sür. Eğer rujun kısa sürede uçuyorsa du- dak kalemiyle önceden dudaklarının sınırlarını belirginleştir. Rujunun dışarıya taşmasını önlemek için fırça kullanırken ortalara doğru sürmeye gayret et.

6. ADIM: PUDRALAMA

Yüzünü aydınlatmak için az miktarda bir pudra kullanman yeterli. Özellikle ışıltılı olanlar fotoğraf çekindiğin sırada o bölgelerin daha aydınlık görünmesini sağlar.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.