Bi’ dolu yakısıklı!.

One Direction’ın başarısından sonra yapımcılar gruplara daha fazla fırsat vermeye başladı. Her yer yakışıklı ve yetenekli çocuklarla doldu! Hem göze hem kulağa hitap eden bu çocukları keşfetmenin tam zamanı!

Hey Girl - - UNLULER -

Ülke: ABD

Midnight Red’in temelleri, 2007’de Eric, Anthony ve Thomas tarafından, başka bir grupta yer almak için seçmelerde yolları kesişince atıldı. Sonradan aralarına Joey’i de alan ve Colton’ı Youtube’dan bulan gençler, 2009 yılında FLYTE grubunu resmen kurmuş oldu. Grubun şansı yaver gitti ve Lady Gaga, Jennifer Lopez, Backstreet Boys, Britney Spears gibi devlerle çalışan prodüktör RedOne’ın ilgisini çekmeyi başardılar. Kayıt sürecine başladıktan kısa süre sonra grubun adı Midnight Red olarak değişti. İlk mini albümünü 2011 yılında çıkaran grup, bu albümden kısa süre sonra da ilk

YAZı Arzu Dalyan tam albümleri üzerinde çalışmaya başladı ama kendilerini tamamen stüdyoya kapatıp müzikseverlerden uzak kalmadılar. Yakışıklılar bir yandan ilk albüm için çalışırken bir yandan da; 2012’de ‘’Hell Yeah’’, 2013’de ise ‘’Take Me Home’’ adlı şarkılarıyla dikkat çekmeyi sürdürdü. Grup bugünlerde The Wanted’ın ‘’Word Of Mouth’’ turnesinin ABD ve Kanada konserlerinde seyirciyi ısıtıp konsere hazırlama görevini üstleniyor. Yakışıklı beşli, bu yıl buna ek olarak bir de Austin Mahone önderliğinde ABD’de on şehri kapsayan bir turneye dahil olacak. Bakalım Elektronik Rock müzik sularında gezinen gruptan ilk albüm ne zaman gelecek?

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.