‘’Sorry, I’m Late’’ CHER LLOYD

Hey Girl - - UNLULER -

“Sorry, I’m Late”, Cher’in ikinci stüdyo albümü. Yetenekli güzel, ilk albümü “Sticks + Stones”u 2011’de çıkarmıştı.

Cher, ikinci albümün üstünde çalışmaya başladığını Şubat 2013’te duyurdu.

Albüm, “I Wish” adlı eğlenceli şarkı ile müjdelendi. Parçada genç şarkıcıya Rap’çi T.I. da eşlik ediyor. “I Wish” aslında eylülde yayımlanacaktı ama ağustos sonunda internete sızdı, birkaç gün sonra da mecburen resmi bir şekilde paylaşıldı.

Genç şarkıcı “I Wish”te ünlü yapımcı ve söz yazarı Shellback ile çalıştı. Shellback; One Direction, Taylor Swift, Pink, Britney Spears, Maroon 5, Adam Lambert, Usher, Christina Aguilera, Avril Lavigne, Miranda Cosgrove ve Kesha’nın da tercih ettiği bir müzik adamı.

”I Wish” eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı. Herkes şarkının ve videonun ne kadar keyifli olduğu konusunda hemfikir, tabii biz de! Cher için güzel bir geri dönüş oldu. T.I.’ın varlığının da şarkıya ayrı bir lezzet kattığı ve ‘’I Wish’’in yılın en akılda kalıcı şarkılarından biri olacağı şimdiden belli.

Albümden paylaşılan ikinci şarkı “Sirens” ise esmer güzel tarafından “gözü pek ve duygusal” olarak tanımlanıyor.

Albümün adının özel bir anlamı var. “Üzgünüm, geciktim” anlamına gelen “Sorry, I’m Late”i, Cher şu şekilde açıklıyor: “Yeni bir şeyler yapmayalı gerçekten uzun zaman oldu. Son zamanlarda bütün vaktimi kendimi tanıyıp kim olduğumu keşfetmeye ayırdım. Bence herkes böyle bir dönemden geçiyor. Herkesin, hayatında, durup “Ben kimim? Ne yapmak istiyorum ve bunu neden yapmak istiyorum” diye düşündüğü bir an oluyor. Albümün adı aynı zamanda şarkıları da özetliyor. Uzun zaman oldu ama artık buradayım ve geciktiğim için gerçekten özür dilerim.”

”The X Factor İngiltere”yi 2010 yılında dördüncülükle tamamlayan Cher, yarışma sonrası Simon Cowell’ın müzik şirketi Syco Music ile anlaşmıştı ve ilk albümünü oradan yayımlamıştı. Ancak kızımız yeni albümünü başka bir firmadan yayımlayacak.

Son olarak sana önerimiz, genç yıldızın albümden paylaştığı yeni şarkı ‘’Human’’ı da en kısa sürede keşfetmen ve listene eklemen. Zira halden anlayan, derin bir parça. Eminiz kendinden bir şeyler bulacaksın;)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.