Bizim yakışıklının sanana selamı var!

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - Röportaj Arzu Dalyan

Cody Simpson, İstanbul’a geliyormuş diye duyduk, hemen arayıp “İşin aslı nedir?” diye sorduk! O da bizi kırmadı ve sorularımızı içtenlikle yanıtladı.

Cody Simpson’ın İstanbul’da konser vereceğini duyunca biz de sizin kadar heyecanlandık ve bizi nelerin beklediğini deli gibi merak etmeye başladık. Hemen Cody ile konuşmalıydık, yoksa 17 Haziran’a kadar çatlayacaktık. Neyse ki kısa sürede röportaj teklifimize olumlu yanıt geldi. Röportajın yapılacağı gün benim için geçmek bilmedi. Saat farkından dolayı bizde akşam saatlerine denk gelen röportajla ilgili bazı tereddütlerim de vardı. Hem Cody kadar yetenekli bir müzisyenle konuşacağım için heyecanlı, hem de karşımdaki bir dünya starı olduğu için biraz gergindim. Ama hiç de korktuğum gibi olmadı, Cody halen son derece mütevazı bir yıldız, bundan emin olabilirsin. Yorgun olduğu sesinden belliydi ama o tüm soruları nazikçe yanıtladı. Röportajın sonunda da tekrar tekrar teşekkür etti. Haydi, hemen röportaja geç; bizi nelerin beklediğini bizzat Cody’den öğren!

Bayağı yoğun bir yıl geçiriyorsun. Önce turnedeydin, sonra “Dancing With The Stars” yarışmasına katıldın, ardından “Surfboard” klibini yayınladın. Yakında yine yollara düşeceksin. Başka neler yapıyorsun? Bugünlerde her gün stüdyodayım, gecem gündüzüm orada geçiyor. Yeni albüm üzerine çalışıyorum. Son derece yoğunum diyebilirim:)

Birkaç şarkılık bir mini albüm mü olacak, yoksa tam bir albüm mü? Dolu dolu bir tam albüm hazırlığı içindeyim. Her şeyin mükemmel olması için çabalıyorum.

İyi bir dansçısın. “Dancing With The Stars”ta yer almak nasıldı? Keyif aldın mı? Evet, harika zaman geçirdim. Çok güzel bir deneyim oldu.

On yedi yaşındaki bir gence göre çok yoğun çalışıyorsun ve bildiğim kadarıyla bu senin kendi tercihin. Senin için işkolik diyebilir miyiz? Evet, galiba bana işkolik denebilir ve böyle olması, senin de dediğin gibi, kendi tercihim. Ne olursa olsun aklımda hep iş var. Her zaman nasıl daha iyisini yaparım, kendimi nasıl geliştirebilirim diye düşünüyorum. İşimi çok sevdiğim için çalışmayı da seviyorum.

Bir sürü şey yaşadın. Bu işe yeni başladığında sahnede sana yumurta atıldığı bile oldu. Ama şimdi dünya turnesine çıkıyorsun. Arkanda milyonlarca “Melek” ya da “Simpsonizer” var. Bu, sana nasıl hissettiriyor? Müthiş hissettiriyor, özellikle bunun bu kadar genç yaştayken olması inanılmaz. Bardağı yarı boş görmektense yarı dolu görmeyi tercih edenlerdenim. O yüzden başlarda yaşadığım tatsız olaylar beni çok etkilemedi.

Eminim senin hayalin de zaten buydu ve bence kesinlikle sahip olduğun her şeyi hak ediyorsun çünkü gerçekten yetenekli ve çalışkansın. Yine de bu kadarını bekliyor muydun? Hayır, aslında beklemiyordum. Gerçekten çok mutlu ve huzurlu hissediyorum. Şu an olduğum yere gelmek için her zaman elimden gelenin en iyisini yaptım ve çok istedim ama bu kadarını hiç beklememiştim. Hayranlarımın desteği inanılmaz.

Şimdiye kadarki turnelerin nasıl geçti? Tepkiler nasıldı? Müthişti, çok iyi gitti. Hayranlarımla tanışma ve iletişim kurma fırsatı buldum. Onlarla gerçekten bağ kurduğumu hissettim.

Bu seferki turne ve konserler biraz farklı olacak galiba, değil mi? Çünkü turnenin adı “Acoustic Sessions Tour” ve bu turne kapsamında akustik konserler veriyorsun? Evet, biraz farklı. En sevdiğim şarkılarımı akustik söylediğim konserler veriyorum. Biliyorsun, yakında İstanbul’da da konser vereceğim. Avrupa’yı dolaştığım bir turne olması açısından da farklı olacak bu seferki. Değişik yerler görme şansı yakalayacağım.

Konser akustik olacaksa seni İstanbul’da dans ederken göremeyecek miyiz yani? :) Sanırım size birkaç numara göstereceğim:) Aklımda bazı şeyler var, merak etmeyin.

İstanbul’da ilk kez konser vereceksin. Nasıl hissediyorsun? Heyecanlı mısın? Gerçekten çok heyecanlıyım. Çok güzel olacak. Bir sürü yeni hayranla tanışacağım, onlarla iletişim kurabileceğim.

Şehri gezip görecek vaktin olacak mı? Evet, olacak. Arada boşluğum var. O yüzden rahat rahat şehir turu yapabileceğimi umuyorum. Yeni insanlarla tanışacağım. Bence epey iyi olacak.

Zamanımız dolmak üzere. Son olarak İstanbul konserinden neler beklemeliyiz, hiç sürpriz olacak mı? Hayranlarına mesajın var mı? Harika bir canlı performansa hazır olun, çünkü konser tam da öyle olacak. Hayranlarımla birebir tanışmak istiyorum. Eminim çok güzel iletişim kuracağız.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.