Diziler D

Hey Girl - - BAŞ SAYFA -

Hayli sürükleyici olan dizinin dördüncü sezonu Mart ayında bitmişti. Beşinci sezonsa 10 Haziran’da ABD’de başlıyor.

Sıkı takipçiler bilir; dizinin ilk bölümünden beri öldü sanılan Alison sonunda capcanlı bir halde dört ana karakterin karşısına dikilmişti. Sadece esas kızlara görünen Ali, sonunda kendini herkese gösterecek; ancak insanların onun dönüşünü kabullenmesi hiç de kolay olmayacak.

Yıllardır saklanan Alison’ın, kızlara anlatacak çok şeyi var.

Dizinin yapımcılarından Marlene King, beşinci sezonun, duygusal açıdan şimdiye kadarki en karmaşık sezon olacağını söylüyor. Marlene’e göre dizi bambaşka bir hal alacakmış.

İlk üç sezon Hanna’nın biricik aşkı Caleb karakterini canlandıran Tyler Blackburn, dördüncü sezonda yer almamıştı. Bu sezon Caleb, yani Tyler geri dönüyor! Ancak Hanna ve Caleb arasında neler olacak bilmiyoruz, çünkü tüm ekip bu konuyu sır gibi saklıyor.

Alison ortaya çıktıktan sonra da kızlara “A” tarafından tehdit mesajları gelmeye devam edecek. Böylece bu mesajların Alison’la bir ilgisi olmadığını görmüş olacağız.

Alison canlı döndüğüne göre, kızlar, onun mezarında aslında kimin yattığını öğrenmek isteyecekler ve bunun için harekete geçecekler.

Sezon finalinde Ezra silahla yaralandıktan sonra yere düşüyor, Aria da onu hayatta tutmaya çalışıyordu. Ezra buna rağmen gözlerini kapadı ama öldü mü ölmedi mi bunu bize yeni sezon gösterecek.

Birçok kişinin çoktan tutkunu olduğu dizinin konusundan kısaca bahsedelim: “Pretty Little Liars”, Alison DiLaurentis adlı popüler bir lise öğrencisinin ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Alison’ın kayboluşundan bir yıl sonra, onun dört yakın arkadaşı Aria, Spencer, Hanna ve Emily, kendini “A” olarak tanıtan birinden tehdit mesajları alıyor. Başta bu kişinin Alison olduğunu düşünen kızlar, Alison’ın cesedinin bulunmasının ardından “A”nın kim olduğunu öğrenmek için her yolu denemeye karar veriyorlar. Bu yolda zaman zaman hayatlarını ortaya koydukları bile oluyor. Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.