Haziran geldi hos diiiiii

Hey Girl - - EDITO -

Sonunda soğuk havaları kışkışladık ve yazı kapıdan içeri aldık.... Okul bitti, karneler alındı... Bazılarınız karne cezasını bir hafta ile atlatırken bazılarınız karneleri sayesinde belki de çooook güzel bir tatili hak etti! Ama ne olursa olsun Heygirl sizleri yalnız bırakmamayı ilke edindi... Bu yıl zor geçmiş olabilir, dersler istediğin gibi gitmemiş olabilir, hoşlandığın yakışıklı başkasına bakmış olabilir... Olsun! Sen bir Heygirl Kızısın! Yaz demek senin için eğlence demek! Deniz demek! Kumsal demek! Belki biraz da kitap okumak demek! Müzik dinlemeye doyacak, film izlemeye vakit bulacak, arkadaşlarınla oradan oraya koşturacaksın... Bazen yorulacak bazen de Heygirl’ünle baş başa kalarak bu güzel günlerin keyfini çıkaracaksın!

Biz de bu baş başa kaldığımız zamanlarda eğlenmen için sana öyle bir dergi hazırladık ki içinde yok yok! Bir kere 17 Haziran’da ülkemize gelecek yakışıklı Cody ile sen gelmeden bir tanışalım istedik. Biraz senden biraz da konserden konuştuk. O yetmedi yaza hazırlanman için dergimize öyle uygulamalar yükledik ki indirirken eğlenmemen mümkün değil! Bu arada bizim çıtır Bella bu aralar o kadar çok çalışıyor ki... Onsuz bir dergi olmaz dedik ve hem gardırobunu karıştırdık hem de yeni filmini mercek altına aldık.

Yaz geldi diye herkesi bir albüm telaşı aldı! En iyi haberse bu telaşın içine Debby ve Lucy de katıldı! Aaa unutmadan Katy ile plaja gitmeyi, 1D ile partiye katılmayı da ihmal etmedik! Ne de olsa yaz bu! Her yerden müzik sesleri yükselirken dilimize Demi’nin sözlerini dolayarak sayfalarda yola çıktık! Justin ile Selena’da biraz mola verip yolumuza devam ettik! Kısacası Heygirl Kızları olarak eğlenmek, gülmek ve sevmek için elimizden geleni yaptık! Bazen çıplak ayakla bazen de sandaletlerimizle kumsalda yürüyüş yaparken bizim yakışıklı aklımızda, Austin’in şarkısı kulağımızda dolaştık! Dolaştık ve dolaştık ...

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.