Amazon ruhlu çıtır: Demi Lovato

Hem fiziksel hem de ruhsal birçok sıkıntı yaşamasına rağmen dimdik ayakta olan savaşçı prensesimiz, en büyük ilham kaynağımız dedik; Demi Lovato’nun birbirinden güzel sözlerini senin için derledik!

Hey Girl - - ICINDEKILER - Yazı Arzu Dalyan

“Bence, bir şeyleri saklamak, örtbas etmek ya da bir konuda yalan söylemek kimseyi daha iyi bir insan yapmaz. Bana göre rol model olmak mükemmel olmak demek değil. Rol modellik; sorunlarınla ilgili açık açık konuşup diğerlerine de yardım alma konusunda ilham vermektir.”

“Hayatınızdaki en korkutucu anlardan biri, sizi sizden başka kurtaracak kimse olmadığını fark ettiğiniz andır.”

“Etrafımı, doğru kararlar veren insanlarla çeviriyorum. Arkadaşlarımla birbirimizi hep kollarız.”

“Biliyorum, kulağa çok basit geliyor ama sadece aynaya bakıp kendine ‘Güzelsin’ ya da ‘Değerlisin’ demek bile o kadar işe yarıyor ki…”

“Aşk, mükemmel olma baskısından çok daha güçlüdür.”

“Şunu fark ettim ki, kendini mutlu etmek hayattaki en önemli şey. Hissettiğin şeyden asla utanma. Hissetmek istediğimiz her duyguyu hissetmeye, yapmak istediğimiz her şeyi yapmaya hakkımız var. Hayat felsefem bu.”

“Neler yaşıyor olursanız olun her zaman tünelin sonunda ışık vardır. Ona ulaşmak zor gibi görünüyor olabilir ama ona doğru gitmeye devam edin. Bir gün her şeyin iyi yanını göreceksiniz.”

“Başka kimsenin duygu ve düşüncelerinin beni etkilemesine izin vermiyorum.” Asıl önemli olanın kendi mutluluğum olduğunu biliyorum.”

“Bence izler güzeldir, tıpkı savaş yaraları gibi. Neler yaşadığınızı ve onları atlatabilecek kadar güçlü olduğunuzu gösteriyor.”

“İyiye gitmek her gün üstünde çalışmanız gereken ve asla durmayan bir süreç.”

“Yaratıcılık, içimdeki şeytanlardan kaçmamı sağlayan şey.”

“Bakın bugün neredeyim? Hala iniş çıkışlarım var ama her gün sadece bir tanesiyle uğraşıyorum ve olabileceğim en iyi insan olmaya çalışıyorum. Bunu sadece kendim için yapmıyorum, örnek ala- cak birine ihtiyacı olan gençler için de yapıyorum.”

“Bazen kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi bilemiyorsunuz. Halen bunu öğrenmeye çalışıyorum.”

“Kötü şeyler yaşamanın, sorunlarla uğraşmanın sizi güçlendirdiğini ve sonunda mutlu birine dönüştürdüğünü öğ

rendim.”

“Yıllarca mutsuz bir insan olarak yaşamamın sebebi, duygularımı kucaklamayıp her zaman onları kontrol etmeye çalışmamdı.”

“Bir sevgilim olması hoşuma gidiyor ama herkesten önce güveneceğim kişi kendim olmalı.”

“Beni insanlardan soğutan pek fazla şey yok. Başımdan o kadar çok şey geçti ki insanları yargılama hakkını kendimde görmüyorum.”

“Eğer dünyayı değiştirmeye karar verirsem, bunun için anında harekete geçerim.”

“Bazen kötü günlerimiz de olacak ama kendimizi harika hissetmeye çalışmamız lazım. Gülümsemeye devam edin, size çok yakışıyor:)”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.