Asil ve romantik: Austin Mahone

Adını duyurur duyurmaz ciddi bir hayran kitlesi lesi edinen yeşil gözlü yakışıklı, ilk albümü “The Secret” ” ile bize sırlarını fısıldıyor!

Hey Girl - - ICINDEKILER - YAZı Arzu Dalyan

DAHA yAkınDAn tAnı

Doğum Tarihi: 4 Nisan 1996 Doğum Yeri: San Antonio, Teksas/ ABD

Bir buçuk yaşındayken babasını kaybeden Austin’i, annesi Michelle tek başına büyüttü.

Youtube’a yüklediği videolar sayesinde tanındı. Albüm anlaşmasını 2012 yılında imzaladı. 2013’te MTV tarafından “Takibe Alınması Gereken Sanatçı” seçildi.

Taylor Swift’in “Red Tour” adlı turnesinde açılış sanatçısı olarak sahne aldı ve kalabalığı Taylor konserine hazırlama görevini üstlendi. Gitar, piyano ve davul çalabiliyor. Onu güldürebilen, güzel bir gülüşü ve güzel gözleri olan kızlardan hoşlanıyor. Ayrıca yaratıcı kızlara da bayılıyor. Bir zamanlar diş teli kullanmışlığı var. Kendi sesini radyoda ilk kez duyduğunda hem garip hissetmiş hem de mutlu olmuş. Matematiği berbat:) Batıl inançları var. Alkollü içeceklerden nefret ediyor. Ketçap delisi! Her şeyi ketçapla yiyebileceğini söylüyor. En büyük hayali dünya turnesine çıkmak. Kendine ait dans figürlerini başkalarına öğretmeyi çok seviyor. Artık ona nasıl yaklaşacağını biliyorsun:)

TAnısmA FAslı

Austin, geçen yıldan beri üstünde çalıştığı ilk albümü “The Secret”ı 27 Mayıs’ta yayımladı. Albümde ilk dikkatimizi çeken, bizim yakışıklının birçok şarkının sözüne katkıda bulunması. Austin’in söz yazarlığı konusunda da kendini geliştirdiği belli oluyor. 2013’ün sonlarında verdiği bir röportajda: “Her şarkının mükemmel olmasını istediğim için albüm bu kadar uzun sürüyor. İnsanlar benim ne kadar iyi bir albüm yaptığımı konuşsunlar istiyorum” diyen Austin belli ki titiz ve mükemmelliyetçi kemmelliyetçi bir genç adam. İlk albüm daha aha yeni yayımlanmış olsa da Austin’in durmaya niyeti yok. “İlk albümümde sevenlerime nlerime neler yapabileceğimi az çok göstermek rmek istedim. Muhtemelen kasımda çıkacak ak olan ikinci albümümde daha fazla düet t olacak ve düet yaptığım isimlerden biri de Drake olabilir” diyen şarkıcı belli ki 2014’e 4’e damgasını vurmaya kararlı!

“VArlıGım m MAHomIE’lErE ’lErE ArmAGAn olsun!”

Austin ve hayranları arı arasında çok güçlü bir bağ var. Austin’in en sevdiği şeylerin n başında hayranlardan gelen mektup ve mesajları okumak, takipçileriyle kipçileriyle tanışmak geliyor. Sadık bir hayran kitlesine sahip p olan yakışıklı, ilk albümünü ü sevenlerine armağan ettiğini, ni, “Bu albüm Mahomie’lerim im için… Beni her zaman desteklediesteklediğiniz ve hep yanımda mda kaldığınız için çok teşekkür kkür ederim” diyerek duyurdu. rdu. Çok tatlı!

TurnEsI DE var

Austin albüm yapar ar da şarkılarını daha çok ok kişiye ulaştırıp hayranlarına rına ulaşmaz mı hiç! Teksaslı yakışıklı akışıklı ABD, Kanada ve İngiltere’yi re’yi kapsayan onlarca konserlik bir turneye çıkacak. Sahnede hayli iyi bir iş çıkaran Austin, büyük yük bir dünya turnesine çıksa ve e buralara uğrasa da, biz de onu dünya gözüyle görebilsek keşke:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.