Senden hoşlanıyor mu?

Hey Girl - - ICINDEKILER - Yazı Fatma Karaca

“Uzayda hayat ne zaman başlar?”, “Uçan arabalar ne zaman gelecek?” gibi sorulardan çok daha önemli bir şey var: “Senden hoşlanıyor mu?” :) Evet, senin için her şeyden daha önemli bu

sorunun cevabı yazıda gizli!

BAKIŞLARA DIKKAT

Seninki biraz utangaç bir tipse, muhtemelen seni her gördüğünde kaçamak bakışlar atacak, arkadaşlarıyla çok samimi şekilde sohbet ederken senin yanında susacaktır. Arkadaşlarınla buluştuğunuzda ya da plajda aynı ortamda olduğunuzda dikkat et bakalım. Eğer bakışlarını senden kaçırıyorsa, kesinlikle sana karşı bir şey hissediyor demektir!

HIZLI CEVAP

Erkekler, ilişkinin ilk başlarında mesaja anında cevap verme özellikleriyle bilinirler. Hatta o kadar hızlı cevap verirler ki bir an, sanki yanındaymış da sen yazarken okumuş ve anında cevabı düşünmüş hissine kapılabilirsin. Korkma:) Bu anların tadını çıkar, çünkü mesajlarına 15 dakika sonra cevap verileceği zamanlar kapıda!

ILKLER, ILKLER

Fotoğraflarına ilk o yorum yapıyorsa, sen ona cevap verene kadar Whatsapp’da online bekliyorsa, Instagram’da paylaştıklarını beğeniyorsa, ateş bacayı sarmış demektir. Yalnız sen hiç cool’luğundan ödün verme. Cevap verirken de yorum yaparken de çok samimi şeyler yazmamaya özen göster:)

DETAYLARA ODAKLANIYORSA

Şimdi gözlerini kapat ve sohbet ettiğiniz zamanları hatırlamaya çalış. Konuşurken detaylara fazla takılıyor mu? Örneğin, “O bahsettiğin kimdi? Arkadaşın mı eski erkek arkadaşın mı? Kaç kardeşsiniz? Sen bu yemeği sevmiyor mu- sun ki?” gibi sorular soruyorsa, seni daha yakından tanımaya çalıştığı anlamına geliyor.

KAÇAMAK TEKLIFLER

Yakışıklımız bütün hobilerine, gittiği yerlere, planlara seni de dahil etmeye çalışabilir. Örneğin, enstrüman çalıyorsa bir gün sana da çalabileceğini söyler, maçları kaçırmıyorsa seni de davet edebilir, köpeği varsa bir gün seninle gezdirmeyi teklif edebilir. Ayrıca arkadaşlarla yapılan planlara mutlaka seni de davet eder. Böyle bir durumda artık kafandaki soru işaretlerini silsen iyi edersin. Çünkü cevap çok açık:)

TAVIRLARINI YORUMLA

Konuşurken seni can kulağıyla mı dinliyor yoksa ne anlattıklarınla ilgilenmiyor mu? Esprilerine gülüyor mu? Seni gördüğünde ister istemez yüzünde bir tebessüm beliriyor mu? Sen konuşurken onaylayıp “Ben de böyle düşünüyorum” gibi cümleler kuruyor mu? Eğer tüm bunlara vereceğin cevap olumluysa, yeni bir ilişkiye az kaldı demektir:)

DALIP GIDIYORSA

Ona baktığında, onun senden önce sana baktığını görüyorsan, bir yere gidildiğinde sana en yakın o olmaya çalışıyorsa yakalandı bile! Muhtemelen senden de bir adım görmeden ilgisini açıkça söylemeyecektir. Şimdi sıra sen de:)

NOT:

Bazı erkekleri anlamak mümkün değildir. O yüzden genelleme yaparak karar vermek yanlış olur. Eğer seninki de kendini bir türlü ele vermeyen o “gıcık yakışıklılar tayfası”nda yer alıyorsa, kendiliğinden açılmasını beklemekten başka çare yok:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.