Tahta tahta söyle bana

Odanda retro bir hava estirmek istiyorsan, nostaljik kara tahtalardan yapmaya ne dersin? Üstelik üzerine minik notlar yazarak HAtırLAtıCı oLArAK DA kulla kullanabilirsin.

Hey Girl - - ICINDEKILER - Prodüksiyon Fatma Karaca FotoğraFLar KErEm KurtuLuş

Prodük Fotoğra

Sıra geldi yazı yazmaya. Kendine motive edici mesajlar yazabilir, ödevlerini hatırlatmak için kullanabilirsin. Eline sağlık! NOT: Yazdıklarını silmek için ıslak mendil kullanabilirsin. Ancak ıslak mendil tamamen kurumadan tebeşiri değdirme!

Boyanın ikinci katı da kuruduktan sonra cetvel yardımıyla ölçüp kartonun ortadan iki yerine delik aç ve dekoratif bir ipi oradan geçir. Böylece duvara asabilirsin:)

Fırçanı boyaya batır ve boyamaya b başla. lB Boyanın tamamını ya yukardan aşağı ya da soldan sağa doğru yap. İkisini karıştırma yoksa boya kuruduğunda çok fazla fırça darbesi görülür.

Boyanın B bi birinci i i k katı t bitti bittiyse, kurutmak için bir süre beklet. Karton kuruduktan sonra boyanın ikinci katına geçebilirsin.

Boya B kutusunu iyice c çalkaladıktan sonra r açıp bir süre plastik bir b kaşıkla ya da tahta çubukla ç karıştır. Daha sonra s kartonun altına bez b ya da kağıt serip boyamak b için hazır ol!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.