Blog dünyası

Hey Girl - - ICINDEKILER - Yazı Fatma Karaca

Bu ay blogger köşemizin misafiri, Negin Mirsalehi. Amsterdam’da yaşayan Negin’in ailesi İran’lı. Fakat o Hollanda’da doğup büyümüş. Pazarlama bölümü mezunu olan blogger, bir süredir sadece blog yazıyor. Henüz 24 yaşında olan Negin, sosyal medyada çok popüler. Üstelik bu yıl Stylight Fashion Blogger Awards töreninde, “Umut Vaad Eden Moda Blogger”ı dalında ödül aldı. Blog’unda, yeni kozmetik ürünlerinin keşiflerini yapıyor, maske tarifleri paylaşıp güzellik tüyolarını yazıyor ve birbirinden harika kombinleriyle ilham veriyor. Kendisini çok uzun zamandır Instagram’dan takip ediyorum. Paylaşımları gerçekten harika! İtiraf ediyorum; Negin, birçok blogger arasında benim de favorim:) Sen de onu Instagram’dan “negin_mirsalehi” adıyla takip edebilirsin. Ayrıca neginmirsalehi.com’u tıklayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsin!

Tıpkı Tk senin gibi bir çıtırın gözünden, gençlik modasını incelemeye ne dersin?

İşte tam, yazın dışarı çıkarken tercih edilebilecek bir kombin! Bir şort ve bluzla hem şık görünüp hem de gece boyu rahat edebilirsin.

Blogger’ımızın etnik desenli önü çapraz gelen bikinisine bayıldık! Ellerinin yumuşacık olması için Negin’in verdiği el peelingini deneyebilirsin. 1 yemek kaşığı şeker, 1 çay kaşığı badem yağı, 1 çorba kaşığı limon suyu ve bir çorba kaşığı greyfurt suyunu karıştırıp ellerini ovalayarak uygulaman yeterli!

Negin’in de tercihi olan bahçıvan şort ve pantolonlar bu yaz çok revaçta olacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.