İpeksi bir dokunuşa hazır mısın?

Hey Girl - - ICINDEKILER -

Yazın en çok sahip olmak istediğin şey belki de pürüzsüz bir cilt. Bunun için elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Bütün işler tıkırında. Taa ki küçük bir sürprizle karşılaşana kadar...

Bütün bir kış boyunca yaz tatilini iple çektin. Matematik çalışırken şezlongda uzandığını, sınavda stres olduğunda denizde yüzdüğünü hayal ettin. En sonunda sevdiğin mevsim kapıyı çaldı. Sen de okulu kapattın, büyük bir coşkuyla ona doğru koştun:) Bu sıcak günlerde istediğin en önemli şey saçlarının ve cildinin ipeksi yumuşaklığa sahip olması. Bu yüzden kendine günlerce bakım yaptın, en güzel maskeleri ve kremleri tatil çantana attın. Arkadaşlarına güzellik tüyoları danıştın. Sonunda da tam bir yaz kızı oldun çıktın. Artık tatile hazırsın!

Gayet iyi biliyorsun ki güneş, cildin en büyük düşmanlarından biri. Bilinçli bir kız olarak, güneş koruyucunu sürmeyi, saç yağlarıyla saçlarını beslemeyi ihmal etmiyorsun. Sahilde uzanırken aklındaki tek soru, duştan sonra cildine ne süreceğin. Çünkü akşama hoşlandığın çocuğun da olduğu bir partiye katılacaksın. İşte bu yüzden kusursuz görünmen şart! Güneşi batırana kadar plajda kaldıktan sonra koşa koşa eve gittin ve duş aldın. Tam elbisene karar verirken o da ne! Regl olmuşsun:( Başından aşağı kaynar sular dökülüyor gibi olsa da bir dakika dur! Hemen paniği bir kenara bırak ve başkalarına güzel görünebilmenin sırrının ne olduğunu düşün. Evet, cevabı bulabildin mi? Tabii ki özgüven sahibi olmak ve kendini iyi hissetmek. Eğer etrafına mutluluk saçarsan ve gülümsemeni ihmal etmezsen onun senden hoşlanmaması mümkün değil. Şimdi de ikinci soru geliyor: Kendini böyle rahat hissedebilmen için gerekli şartlardan biri ne? Tabii ki pedinin güvenilir ve yumuşak olması! O halde sana bir önerimiz var: Molped Soft Care. İpeksi yumuşaklığı ile cildine dost olan ve sanki yokmuş hissi yaratan bu ped ile kendini dilediğin gibi rahat hissedebilirsin. Böylece regl sancılarının varlığını unuttuğun sırada, güzel olaylar gelişmeye başlamış olacak bile:) Şimdi biraz olsun rahatladın mı? Haydi o zaman giyin, süslen. Arkadaşlarını daha fazla bekletme. Şimdiden bol şans!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.