“One” Debby and the Never Ending

Hey Girl - - UNLULER -

Diğer Disney yıldızları gibi Debby de müzik için doğru zamanın gelmesini bekledi. 2013’te The Never Ending’i kuran Debby, grubunu, 2013’ün sonunda bizimle tanıştırmıştı.

Debby, grubunu, “Hikayelerimi beraber anlatacağım insanlarla tanışmanızı istiyorum. Hikayeleri bu insanlarla beraber anlatıyor olmak, benim için sürecin en önemli kısmı. Bizden sonra da yaşayacak yani hiçbir zaman yitip gitmeyecek şeyler yapmaya çalışıyoruz” diyerek son derece samimi bir şekilde huzurlarımıza çıkarmıştı.

Debby Ryan and the Never Ending’in tarzı Indie rock. Yani Alternatif Müzik yapıyorlar.

Güzel yıldız, albümün ortaya çıkışını: “Yıllardır bir oyuncu olarak insanlara başkalarının hikayelerini anlatıyorum ve bu son derece rahat bir durum. Ancak son zamanlarda kendi aklımdan ve kalbimden geçenleri dile getirmek için bastırılmaz bir istek duymaya başlamıştım” sözleriyle anlatıyor.

Dokuz şarkıdan oluşan albüm, Debby’nin gerçek kişiliğini keşfetmesini sağlamış. Ona göre albüm, aynı anda, “neşeli, eğlenceli, aşık, inatçı, kırgın, yaralı ve iyileştirici”.

Çiçeği burnunda şarkıcının grup arkadaşlarıyla da arası çok iyi. Onlar için: “Grup arkadaşlarım aynı zamanda en yakın arkadaşlarım ve hayatımda tanıdığım en sahici çocuklar. Onlara her şeyimi anlatabileceğimi ve beni yargılamayacaklarını biliyorum. Gerçekten hepsi kardeşim gibi” diyor.

Hiçbir büyük plak firmasının buyruğu altına girmek istemeyen Debby ve grubu, “One” adlı albümlerini bağımsız çıkaracaklar. Müziğin çok içsel ve kişisel bir şey olduğunu düşünen Debby: “Müzik yapacaksam kendi istediğim şekilde yapacağım” diyor. Haklı da!

Debby’nin, bu albümü bağımsız çıkarma kararını almasında en etkili kişi Macklemore. Macklemore’un müziğini bağımsız bir şekilde ve kendi bildiği gibi yapması Debby’e ilham vermiş.

Kızımız: “Bu albüm, kendimi en çok açtığım, en kişisel işim” diyor.

Debby eleştirilere kendini çoktan hazırlamış. Müziği bir yana bırakın, yalnızca albümü bağımsız çıkardığı için bile onu desteklemeyenler olacağını bildiğini söylüyor.

Grubun etkilendiği isimler arasında Taylor Swift, Katy Perry, Mumford and Sons, The Lumineers ve White Stripes var.

Debby Ryan and the Never Ending’in merakla beklediğimiz ilk albümü 24 Haziran’da raflarda!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.