“Road Between” Lucy Hale

Hey Girl - - UNLULER -

Oyunculuğu çok sevse de Lucy, müziğin ilk aşkı olduğunu söylüyor. Daha on beş yaşındayken Los Angeles’a taşınmasının sebebi de aslında oyuncu değil, şarkıcı olmakmış.

Küçükken onu en çok etkileyen isimler Shaina Twain ve Faith Hill. Ona, “Müzikte kesinlikle kariyer yapmalıyım” dedirten şey ise Britney Spears’ın “Baby One More Time” şarkısı.

Albüm anlaşmasını 2012’de imzalayan güzel, o zamandan beri ilk albümü üstünde çalışıyor. Lucy: “Hiçbir şeyi aceleye getirmek istemedim, içime sinsin istedim” diyor.

Lucy’nin albüm konusunda dikkat ettiği bir başka şey de samimiyet. “Şarkıları biri elime tutuşturmuş, ben de okumuşum gibi olsun istemedim. Sahici olsunlar istedim” diyor.

Lucy, müziği ve albümü için: “Bu, benim çocukluk hayalimdi. Elime saç fırçasını alıp Shaina Twain ve Faith Hill şarkıları söylerdim. Bu albümü yapmak benim için hem heyecan verici hem de korkutucu, çünkü kendimi sonuna kadar açtım. Böylece gerçek ben ortaya çıktı ve bunu herkesle paylaşmaktan gurur duyuyorum” yorumunu yapıyor.

Birçoğunuzun bildiği üzere, albüm, birkaç ay önce “You Sound Good To Me” adlı şarkı ve onun keyifli videosuyla müjdelendi. Şarkı, hem müzik eleştirmenlerinden hem de Lucy’nin hayranlarından tam not aldı. Herkes, Lucy’nin müzik konusunda gerçekten yetenekli olduğu konusunda hemfikir.

Lucy’nin “You Sound Good To Me”den kısa süre sonra Vevo kanalından paylaştığı “Nervous Girls” şarkısının akustik versiyonu, Lucy’nin sesinin güzelliğini ve yeteneğini ortaya koyan bir başka parça.

Lucy albümüyle hepimizi şaşırtacak galiba; ne diyor baksana: “Geçmişimi ve aslında nasıl biri olduğumu bilmeyenler şok olacak!”

On bir şarkılık albümde Lucy’nin de sözleri var. Albümün son şarkısı “Just Another Song” Lucy Hale imzalı.

Lucy, albümde, Grammy ödüllü genç şarkıcı Kacey Musgraves ile de çalıştı.

Güzel oyuncu, ilk albümü konusunda biraz gergin. “Umarım hayranlarıma hitap eden bir albümdür, çünkü hiçbir zaman insanların nasıl tepki vereceğini bilemiyorsunuz. Yine de albümü dinlemeleri için sabırsızlanıyorum” diyor.

Yetenekli güzelin ilk albümü “Road Between” 3 Haziran itibari ile elimizde olacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.