KARARLI VE YENİLİKLERE AÇIK

Hey Girl - - İKIZLER -

Uyumlu, hareketli, sempatik, mantıklı kararlar alabilen ve pratik zekalı İkizler…

Monotonluğa hiç tahammülün yok. Yıllar geçse de sen yine çocuk ruhundan hiçbir şey kaybet- miyorsun.Tıpkı Zoe Saldana gibi hayatın çok renkli ve hareketli. Boş durmayı sevmiyorsun. Bu alışkanlıkların zaman zaman seni yorabilir. Ara sıra yalnız kalıp kafanı dinleyerek keyif yapabilirsin.

Çalışkan ve azimli

Küçük yaşta oyunculuğa başlayan Mary-Kate&Ashley Olsen kardeşleri hatırlıyorsun değil mi? Yıllar içinde bir sürü projede yer aldılar. Ayrıca sade- ce oyunculukta değil tasarımcılığa el atıp modada da başarılı olduklarını kanıtladılar. Sen de onlar gibi sanatın her dalını seviyor, çalışmaktan yorulmuyorsun. Kafana koyduğun her şeyi yapıyorsun. Azimli oluşun sayesinde yapamayacağın hiçbir şey yok!

Güzelliğine düşkün

Bakımına ve güzelliğine çok düşkünsün. Bu huyun Natalie Portman’a çok benziyor:) Görünüşüne çok önem veriyorsun. Haa- yalperest bir ruhun var ve hep çıtayı yükselterek daha iyiyi hedefliyorsun. Kısıtlanmak ve emir almak sana göre değil. Her ay tatile çıksan yine de tatile doymayabilirsin. Çünkü değişiklikleri çok seviyorsun:)

İkizler erkeği

İkizler erkeği; kibar ve etkileyici konuşma tarzıyla dikkat çeker. . Tıpkı Gregg Sulkin gibi bir kızı naasıl etkileyeceğini çok iyi bilir. Ayrıca çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi gösterilmesinden hoşlanır. İkizler erkeğini etkilemek için, gözlerinin içine bakarak onu dikkatle dinleyip ilgilenmen yeterli. Ancak fazla ilgiye boğup kendinden soğutmamaya dikkat et!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.