5 SECONDS OF SUMMER

Birbirlerini çekis.tirdiler!

Hey Girl - - ÜNLÜLER - Yazı Arzu Dalyan

LUKE: Bence Ashton gruptaki en iyi şef, çünkü yemek yapmayı bilen tek kişi o:) Sık sık spagetti ve brokoli pişirir. Mesela geçen akşam kendine koca bir tabak brokoli haşladı ve akşam yemeğinde onu yedi. MICHAEL: Ashton’ın sanırım on değişik gülme şekli var. Kimi zaman küçük bir kız çocuğu gibi, kimi zaman da çok yaş- lı bir adam gibi gülüyor! Ayrıca grupta ayakları en büyük olan kişi o. CALUM: Ashton’ın çok çok uzun parmakları var ve bence bu çok tuhaf görünüyor. Parmakları resmen devasa! Eğer onun yerinde ben olsaydım sanırım bu konuyu kafama çok takardım. İyi yanı ise; müziğe çok yetenekli ve ritim duygusunun çok gelişmiş olması. MICHAEL: Luke, sabahları, hayatınızda görüp görebileceğiniz en kötü insana dönüşür. Onu uyandırmak çok zordur. Hayatta kıpırdamaz ve “Git başımdan!” tarzı şeyler söyler. Ha bir de; sürekli bir şeyler yiyip durur. Sürekli aç bir çocuktur! ASHTON: Luke’un fiziğine şöyle bir bakınca sörfçü falan zannedersiniz ama sörf yapamıyor! Ayrıca duşta en uzun süre kalan o oluyor. Deli gibi duş alır, ortalığı acayip dağıtır, beraber yaşaması çok zor biridir. Bunlara ek olarak; iç çamaşırlarımı da çalıyor. CALUM: Luke her zaman neşeli ve komiktir. Ancak diğer yandan da her zaman en mantıklı olanı yapar. Hep çok keyifli görünür. Ayrıca grubun en sakarı; çünkü zaman zaman tehlike yaratan çok uzun bacakları var.

Kimi diğerinin dağınıklığından dert yandı, kimisi ise telefon bağımlılığından… 5SOS yakışıklıları birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya nasıl döktü bir bilsen!

LUKE: Michael grubun video oyunlarına en düşkün elemanı. Son zamanlarda ne zaman vakit bulsak onunla Fifa oyunları oynuyoruz. Ayrıca grubun en çapkınıdır, kızlara en düşkün olan üyesi o’dur. ASHTON: Michael resmen sadece fasulye yiyerek hayatta kalıyor:) Ayrıca mısır gevreğini kesinlikle soğuk yemez, ısıtınca tadının daha güzel olduğunu iddia ediyor. Aynanın karşısına geçip bütün bir gününü saçını boyayarak geçirebilir. CALUM: Size, Michael’la ilgili en sinir bozucu durumlardan birini anlatayım. Hep beraber cips yerken Mike şunu yapar: Tabaktan bir tane cips alır, yer, sonra elinde kalan baharatı ya da cips sosunu tabağın kenarına sürter. Ne kadar iğrenç olduğunu tahmin edebilirsiniz herhalde!:) LUKE: Calum’ın yumuşacık, sünger gibi bir yüzü var, o yüzden bir sürü değişik mimik ve surat ifadesini yapabiliyor. Ayrıca grubun en cömert üyesidir. Mesela; şu an bir pizzası olsa kesin benimle paylaşırdı. MICHAEL: Calum sürekli telefonuyla oynar. Eğer hep beraber film izleyeceksek dünyanın en iyi filmini izlemeliyiz ki telefonunu elinden bıraktığına değsin diye düşünür, yoksa kesinlikle telefonunu bırakmaz. Galiba bu duruma son vermek için bir müdahale toplantısı yapmalıyız! ASHTON: Calum grubun en komiğidir. Çocuklar arasında beni en çok güldüren odur. Onu günün her saati arayabilirsiniz ve istediğiniz yere davet edebilirsiniz. Hemen atlar gelir, her zaman maceraya, yeniliklere açık bir yapısı var.

Ashton Irwin

Luke Hemmings

Michael Clifford Calum Hood

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.