Kavu smaya az kaldı!

Pop müziğin en çılgın ve yetenekli kadınlarından Lady Gaga, Türkiye’deki “Little Monster”larıyla ilk randevusunu 16 Eylül’de İTÜ Stadyumunda gerçekleştirecek!

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - YAZı Arzu Dalyan

Nereden nereye… Lady Gaga’nın ilk şarkısı “Just Dance” ile ortalığı kasıp kavurduğu günler daha dün gibi aklımızda. Ardından gelen “Poker Face”, “Love Game”, “Paparazzi” halen müzik çalarlarımızın vazgeçilmezleri arasındayken o günlerin üstünden altı yıl geçtiğine inanmak çok zor. Bu süre zarfında kendini iyice geliştiren Lady Gaga, artık herhangi bir pop şarkıcısı değil, sahne şovlarıyla tam bir yıldız ve eşsiz bir gösteri sanatçısı. Her konseri tıklım tıklım doluyor; adım atsa olay oluyor, “Little Monsters (Küçük Canavarlar)” diye isimlendirdiği hayranları için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve görülmemiş şovlara imza atıyor. Yıllardır onun yanında yürüyen “Küçük Canavarlar” bugünlerde, Gaga ile belki de daha önce

hiç olmadığı kadar gurur duyuyor! Bayılırım

balolara Başından beri turnelerini balo konseptli yapan şarkıcı, “ArtRave: The Artpop Ball” adındaki dünya turnesinde de geleneği bozmuyor. Neredeyse her şarkı için ayrı bir kostüm hazırlayan Lady Gaga, “ArtRave: The Artpop Ball”da dinleyicilere müzik ziyafetinin yanı sıra moda şovu, bol dans ve parti de vadediyor. Başarılı şarkıcı yollara düşmeden önce, bir hafta boyunca aynı şovu New York’taki bir gösteri merkezinde sahneleyerek turneye iyice ısındı. 4 Mayıs 2014’te başlayan turne, kasım sonunda bitecek ve Gaga bu turne kapsamında toplam 78 tane konser vermiş olacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.