ROSS LYNCH

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - Yazı Arzu Dalyan

Hayatımıza Hayatımızay “Austin & Ally” All dizisinin yakışıklısı olarak girdi, grubuyla beraber

popülaritesini i iyice arttırdı. İşte sarışın çıtırımızın ilkleri!

İlk ev

Ross, ABD’nin Kolorado eyaletinde dünyaya geldi ve 200 2007’ye kadar orada yaşadı; yani Ross’un ilk evi orada. 2007’de ailesiyle birlikte Kaliforniya’ Kaliforniya’ya taşınmadan önce doğup büyüdüğü yer ola olan Littleton’da sahne sanatları eğitimi almıştı almıştı. Dördüncü sınıfta evde eğitim görmeye başlad başladı. Ross ve şu an grup arkadaşı olan kardeşleri, ç çocukluklarını geçirdikleri evin bodrumunda ailey aileye ve eşe dosta kendi çaplarında gösteriler ya yapıyordu. Gelenlerden, gösteri için giriş ücreti de i istiyormuş bıdıklar:)

İlk enstrüenstrüman

Ailece Kaliforniya’ya t taşındıktan sonra, ağabeyi Riker, Ross’a gitar ç çalmayı öğretmiş; yani ilk enstrümanı gitar. Sarı şeker, ilk gitarına Luna adını vermiş. Artık başk başka enstrümanlar da çalabiliyor ama onun için gitarın yeri hala ayrı. Ross, grubu R5’ın müziğ müziği için de; “Merkezinde gitar var” diyor. Ross’un çalabildiği enstrüman

lar arasında bugün p piyano ve davul da var.

İlk vizvizyon

fififilmi

Ross, 2013’t 2013’te “Gençlik Plajı” filminde başro başrol oynadı, ancak o yalnızca Dis Disney Channel’da gösterilen, v vizyona girmeyen bir filmdi. Bi Bizim yakışıklının ilk büyük sin sinema projesiyse, yine bir D Disney filmi olan “Muppets M Most Wanted” oldu. Birkaç ay önce vizyonda olan film filmin başrollerinde usta oyu oyuncular Ricky Gervais ve Tina Fey yer aldı. Film Filmi izleyenler çoktan gö görmüştür tabii ama h henüz izle- memiş olanlara bir tüyo verelim! Ross filmde çiçekçi rolünde. Yani çiçekçide geçen bir sahne görürseniz gözlerinizi dört açın! Çok yetenekli bir oyuncu olan Ross’u daha büyük projelerde ve rollerde görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz:)

İlk rolü

Ross bugün büyük bir Disney yıldızı olabilir ama onun da başlangıç noktası zirve değil tabii. Sarışınımızın ilk rolü, “Grapple!” isimli bir kısa filmdeydi. 2010 yapımı olan film, aynı kıza aşık olup onu paylaşamayan iki kardeşin hikayesini anlatıyordu.

İlk ödül

Ross, ilk büyük ödülünü 2013’te, Nickelodeon Kids Choice Ödülleri’nde aldı. “Austin & Ally” dizisiyle sempatisine hayran kaldığımız yakışıklı, “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü kazanmıştı. Ross bunu gelenek haline getirecek galiba, çünkü 2014’te de aynı kategoride ödülü kucaklayan oydu:) Yetenekli delikanlımızın; “Heard It On The Radio” şarkısıyla Radio Disney’den kazandığı “En İyi Video” ödülü de var…

İlk doğum günü partisi

Ross’un on sekiz yaşına gelene kadar hiç kendine ait bir doğum günü partisi olmadığını biliyor muydun? Ross, on sekizinden önceki bütün doğum günlerini kardeşleriyle birlikte kutlamış. Neyse ki Laura Marano ve Raini Rodriguez gibi iyi dostları var da, bu mesele, içinde ukde olup kalmadı. Ross’un dizisindeki rol arkadaşları Laura ve Raini, Ross’un annesinin de yardımıyla geçen yıl ona sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamışlar. Partiye Bella Thorne ve Peyton List gibi bir sürü Disney yıldızı katılmış ve çok eğlenmişler.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.