MACERA DOLU Robert

Favori oyuncularımızdan Robert Pattinson, yeni filmi “The Rover” ile yeniden yıldızını parlattı, filmini ve gelecek planlarını ise yalnızca bize anlattı!

Hey Girl - - ÜNLÜLER - Yazı Arzu Dalyan

Son yıllarda adım adım takip ettiğimiz Robert Pattinson, iki yıllık bir aranın ardından yeni filmi “The Rover (Takip)” ile 4 Temmuz’dan beri beyazperdede arzı endam ediyor ve oyunculuğunu konuşturuyor. Filmde her ne kadar üstü başı biraz dağınık görünse, aklı biraz yarım olsa da o hala bizim hayallerimizi süsleyenler listesinin üst sıralarında. Hal böyle olunca Rob’ın yeni filmiyle ilgili onu bir sorguya çekmemek olmazdı. Sana özel bu mini röportajın tadını çıkar Heygirl Kızı!

Biraz canlandırdığın karakterden bahsedebilir misin?

Bence üstünde çalışması çok heyecan verici bir karakter ve işi kolaylaştıran, güzelleştiren de bu. Her gün neler olabileceğini bilmediğiniz bir güne uyanıyorsunuz ve bence bu karakterlerimizin dünyadan kopmuş olmalarından, ne yapacaklarını bilmemelerinden kaynaklanıyor.

Daha önceki filmlerin milyonlarca kişi tarafından beğenildi. Bu deneyimden sonra hayatın ve kariyerin için ne düşünüyorsun?şünüyorsun?

Bu şekilde milyon milyonların izlediği filmler yapabilmek inanılm inanılmaz. Son iki yılım gerçekten çok güz güzel geçti. Fakat aynı zamanda fark farklı tarzlar denemek istiyorum. H Hep aynı rollerin adamı

olmak i istemiyorum.

ZorlZorlayıcı koşullarda çekimkimler yapıldı. Klimasızsız, stüdyo dışında; hattata çölde çekilen bir film “TThe Rover”. Biraz buns sin? dan d bahsedebilir mi- ds

E Evet, oldukça zorlayıcı koşullardı. Gittiğim miz yerlerde yol olmadığı i için tırlar bile yolda kalıyo lıyordu. Hava çok sıcaktı ve her yerde sinekler vardı. A Ama bir süre sonra alıştım v ve hiçbir şeyi takmamaya baş başladım.

Müzikle aranın çok iyi olduğunuğunu biliyobiliyoruz. Daha önce “Twilight”light” için şaşarkılar yazıp kaydetmiştin.miştin. Hala şaşarkı besteliyor musun?

Evet, t yakın k zamanda yeniden başladım. Genellikle kulağa hoş gelen şeyler yapıyorum ama alışılmış şekilde yazmıyorum. Sözleri içimden geldiği gibi ve ayrı bir şekilde yazıyorum, besteleri ise sonra yazıyorum.

Hiç yaptığın şarkılardan birini yayınlamayı düşünüyor musun; hatta belki albüm yapmayı?

Aslında albüm yapsam ne kadar iyi sattığını umursamam ama eleştirilere karşı çok hassasım ve hayatımın birçok alanında eleştiri alıyorum zaten. Bu yüzden gerçekten başkasının düşüncelerini duymak istemiyorum, yani şimdilik böyle bir planım yok gibi görünüyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.