Kibar ve yetenekli Spencer Boldman

Gerek dizisiyle, gerek filmiyle Disney ChAnnEl’ ın y Eni gözDElErinDEn Biri SpEnCEr BolDmAn, üstElik tAm Bir CEntilmEn! Bu çoCuğu muhAkkAk tAnımAlısın…

Hey Girl - - ERKEKLER - YAZı Arzu Dalyan

Neden bugünlerde çok popüler?

“Laboratuvar Fareleri” dizisinin yakışıklılarından olan Spencer Boldman, başrolde Zendaya’nın yer aldığı “Zapped” filminde bizim fıstığın partneri. Hal böyle olunca bu yakışıklıyı yakından tanımadan geçmeyelim dedik. Kendisi 28 Temmuz 1992 doğumlu ve daha önce “iCarly”e ve “Jessie”e de konuk olmuş.

Güneyli centilmen

Teksas eyaletinin Dallas şehrinde, yani ABD’nin güneyinde doğup büyüyen yakışıklı kızlara nasıl davranması gerektiğini de iyi bilen bir delikanlı. Bir kız için yapmayı en çok sevdiği şeyler arasında, o geçerken kapıyı tutmak ve ona yemek ısmarlamak var. Spencer: “Bence bu ikisi çok önemli” diyor. Tam bir centilmen!

Maceraperest

Spencer her an yeni bir şeyler tecrübe etmeye meraklı; yani onun kız arkadaşı olacak kişi her randevuda heyecan verici ve eğlenceli şeyler denemeye kendini hazırlamalı. Yakışıklı oyuncu ilk kez kayak yaptıktan sonra; “Beklediğimden çok daha zormuş ama gayet eğlenceliydi” diye düşünmüş ve yeni şeyler denemeye devam etme kararı almış.

HAyAllErInDEkI kız

Spencer’ı beğenen kızların yapacağı şey belli; onun gözünün içine bakmak. “Bir kız benimle göz teması kurup duruyorsa onun benimle ilgilendiğini anlıyorum” diyor. Biz de seni çok iyi anladık Spencer, bunu deneyeceğiz;) Ayrıca, Spencer için saygı da çok mühim; “Herkese karşı saygılı olmak, bence hayattaki en önemli erdemlerden biri” diye ekliyor yakışıklımız.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.