DİKKAT ÇEKİCİ VE CESUR

Her daim olgun, lider ruhlu, her şeyin başrolünde olmak isteyen Aslan…

Hey Girl - - EN YENILER -

En negatif yönün zaman zaman farkında olmadan yaptığın kibirli hareketlerin. Bunların dışında ise çevrene güven verdiğin n için çok seviliyor, arkadaşlarının n vazgeçilmezi oluyorsun. Tıpkı Kendall

Jenner gibi. Ancak bazen fazla sahiple- niyor ve korumacı davranıyorsun. Unutma ki arkadaşlarının senden başka arkadaşı da olabilir. Gereksiz kıskançlıklar yapmamalısın!

Güçlü duruşun

Her ortamda ipleri eline alıyor, lider ruhunla insanları yönlendirebiliyorsun. Tıpkı Jennifer

Lawrence gibi, ilerde çok başarılı olacağın kesin! Ancak bazen bütünü görmeye çalışırken detayları atlıyor ve hata yapıyorsun. Unutma güzellik detaylarda gizlidir, daha dikkatli olmalısın:)

Karizmatik tavırların

İnsanları etkilemeyi iyi biliyorsun. Bazen kızıp kükresen n de gülüşünle herkesin gönlünü fethedebiliyorsun. Bu özelliğinle Hayden Panettiere’e çok benziyorsun. Ayrıca hem stil hem yaptıkların konusunda çevrendekilere ilham veriyor ve neşe saçıyorsun.

Aslan erkeği

Kendine güvenen ve her zaman dik duruşuyla tanınan Aslan erkeği kafasının dikine gidebilir. Bu yüzden onunla iddialaşmasan l iyi edersen:) Ancak bir Aslan erkeği, tıpkı Austin Butler gibi sevdiği kişiyi şımartır ve sevgisini fazlasıyla belli eder.

Onlar da Aslan

Taylor Momsen ( 26 Temmuz) , Olivia Holt (5 Ağustos) , Murat Dalkılıç (7 Ağustos) , Joe Jonas (15 Ağustos), Edward Norton (18 Ağustos)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.