Ba.slıyooor!

Hey Girl - - EDITO -

Koskoca bir yazı geride bıraktığımıza sen de bizim gibi eminim şaşırıyorsun... Belki denize gittin, belki tatile... Belki arkadaşlarınla eğlendin, belki şehrin tadını çıkardın... Belki kitap okudun, belki de tiyatroya daha fazla vakit ayırdın... Fakat sonunda bitti ve okul dönemi başladı! Yeni bir okula başlayacaksan eminim şu an biraz panik durumdasın. “Ne yapacağım, nasıl arkadaş edineceğim?” diye kendi kendini yerken bir de bakacaksın etrafın arkadaştan geçilmiyor. Belki de yeni dostlukların eskileri unutturacak. Ne de olsa büyüyorsun olsun o kadar değil mi?

Biz de senin için önemli olan Eylül ayında, hatta okulun ilk gününde, annenin ilk okula başladığın gün yaptığı gibi elinden tutmak istedik. Okula gittiğinde nelerle karşılaşacaksın, yeni bir ortama nasıl uyum sağlayacaksın hepsini araştırdık. Hatta okulun en havalı kızı olman için elimizden geleni yaptık. Seni alışverişe çıkarırken kiminle gideceğini bile bulmaya çalıştık. Bu arada hep okul hep okul demekten sıkılma diye eğlenmeyi de unutmadık. Öncelikle yaz aşkını no frost’a attık ve biraz dondurduk, üzerine yeni dizileri krema olarak eklerken, 1D şekerlerini eklemeden geçemedik. Bisküvi olarak biraz SOS, biraz da Dylan’dan kattık. Üzerine ise Selena şekerlemesini unutmadık. Ortaya kocaman bir Heygirl Pastası çıkınca mumları üflemeyi de sana bıraktık!

Bu arada Eylül ayı sadece senin için değil bizim için de yeniliklere imza attı. Molped & Heygirl Kapak Kızı Yarışmamız sonunda sonuçlandı ve gördüğün gibi kapak kızımız Roda Irmak Kalkan oldu. Yarışmaya katılan binlerce kızımıza çok ama çok teşekkürler! Hepiniz çok güzelsiniz ve benim için hepiniz birer kapak kızısınız.

Heyecanlı bir aya girerken hem dergim hem de ben seninle aynı yolda olmaktan, aynı sınıfa düşmekten ya da aynı sırada olmaktan çok mutluyuz. Eminiz yeni eğitim yılında sen de bir sürü mutluluğu yakalayacak ve Heygirl ile mutluluğunu paylaşmaya devam edeceksin.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.