5 SECONDS OF SUMMER

O kadar tatlı, o kadar eğlenceliler ki bu grubu tanımaya doyamıyoruz. Onlar hakkında her şeyi bilmek ve paylaşmak istiyoruz!

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - YAZı Arzu Dalyan

Michael

Tam adı: Michael Gordon Clifford Takma isimleri: Mike, Mikey Doğum tarihi: 20 Kasım 1995 Burcu: Akrep Sevdikleri: Çizburger, karpuzlu sakız, çikolata Sevmedikleri: Göbek adı Gordon Beğendiği ünlü: Ariana Grande En kötü alışkanlığı: Film izlerken bacaklarını sallayıp durması:) Hakkında az bilinen gerçeklerden biri… Bir keresinde, bir kıza Justin Bieber’ın “One Less Lonely Girl” şarkısıyla serenat yapmış olması. Grubun diğer üyeleri… Hiç odasından çıkmayıp sürekli video oyunları oynadığı için ona kızıyorlar. Tatlı bir kız gördüğünde… Adeta kendinden geçiyor:)

Luke

Tam adı: Lucas Robert Hemmings Takma isimleri: Lukey Doğum tarihi: 16 Temmuz 1996 Burcu: Yengeç Sevdikleri: Kurabiyeler, kremalı dondurma, penguenler ve biberli pizza Sevmedikleri: Çok soru sorulması Beğendiği ünlü: Mila Kunis En kötü alışkanlığı: Sürekli bir şeyleri kaybetmesi:) Hakkında az bilinen gerçeklerden biri... Duş alırken her yeri ıslatması. Luke… Erken kalkma ihtimali en düşük olan grup üyesi. Luke sinirlenince… Suratında, sinirli olduğunu belirten, ona özgü bir ifade oluşuyor.

Ashton

Tam adı: Ashton Fletcher Irwin Takma isimleri: Ash Doğum tarihi: 7 Temmuz 1994 Burcu: Yengeç Sevdikleri: Muz, muzlu milkshake ve spagetti Sevmedikleri: İğneler, zeytin, ördekler Beğendiği ünlü: Little Mix’ten Jade Thirlwall ve Paramore’dan Hayley Williams En kötü alışkanlığı: Zaman zaman çok huysuz olması. Hakkında az bilinen gerçeklerden biri… Odasında One Direction posteri asılı olması! Aramızda kalsın ama… Ashton’ın ayakları kokuyor ve karanlıktan ödü patlıyor. Onu beğenen kız tipi genelde… Hepsi! Bütün kızlar Ashton’a bayılıyor.

Calum

Tam adı: Calum Thomas Hood Takma isimleri: Cash Money, Cal, Cal Pal Doğum tarihi: 25 Ocak 1996 Burcu: Kova Sevdikleri: Ananaslı ve jambonlu pizza, naneliçikolata parçalı dondurma, çay Sevmedikleri: Tuzlu ve ekşi cipsler Beğendiği ünlü: Katy Perry. Hatta onunla asansörde kalmak istiyor! En kötü alışkanlığı: Hiç yok! Resmen mükemmel biri:) Hakkında az bilinen gerçeklerden biri... Bacaklarında hiç tüy çıkmaması. Calum… Grupta, hapse düşme ihtimali en yüksek olan kişi. Eğer kız arkadaşı onu terk ederse… Kesin ağlar!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.