Selena Gomez

Başrollerinde Selena Gomez ve Nat Wolff’un yer aldığı deli dolu film “Behaving Badly” ile azıcık yoldan çıkmaya ne dersin?

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - YAZı Arzu Dalyan

Ask öyle kolay degil

Kendi halinde bir lise öğrencisi olan Rick Stevens’ın (Nat Wolff) aklında sürekli tek bir şey var: Nina Pennington (Selena Gomez). Nina, çok güzel ve aslında iyi biri olmasına rağmen yanlış tercihler yapmak gibi sorunu olan bir kız. En büyük hatalarından biri de Kevin gibi kaba saba biriyle çıkmış olmak. Ne pahasına olursa olsun Nina’nın kalbini kazanmak isteyen Rick, bunun için; Nina’nın tam bir psikopat olan eski erkek arkadaşıyla mücadele etmek, en yakın arkadaşının ona asılan bekar annesiyle ve intihara meyilli kendi annesiyle uğraşmak zorundadır. Bunlara sapık bir okul müdürü ve çapkın bir rahip de eklenince Rick’in derdi boyunu aşar. Nina’ya giden yolda Rick bir sürü şeyle aynı anda başa çıkmak zorunda kalır. Kim demiş aşk kolaydır diye?

Filmin en büyük sürprizi

Selena Gomez ve Justin Bieber ikilisinin arasından su sızmıyorken çekilen “Behaving Badly”nin çok bomba bir konuğu var: Justin Bieber! Justin, filmde ufacık bir rolün sahibi. Bizim yakışıklıyı bir sahnede, hapishane mahkumu olarak görüyoruz. Ancak bu sahne saniyelerle sınırlı olduğu için filmi izlerken çok dikkatli olmayı unutma!

Yeni yıldız Nat!

Son günlerde her yerde karşımıza çıkan sempatik ve yetenekli oyuncu Nat Wolff’u halen keşfetmediysen işte sana fırsat! 17 Aralık 1994 doğumlu yakışık- lı, bir piyanist ve bir oyuncunun oğlu. Dört yaşındayken kendi kendine piyano çalmayı öğrenen delikanlı, müzikle de yakından ilgileniyor. Öyle ki, boş zamanlarında yapmaktan en çok keyif aldıkları arasında şarkı yazmak bulunuyor. Oyunculuğa 2003 yılında, annesinin yazdığı “Getting Into Heaven” adlı tiyatro oyunuyla adım atan Nat; bugünlerde Hollywood’un yükselen yıldızlarından biri. Kendisini kısa süre önce, “Aynı Yıldızın Altında” filminin Isaac’i olarak izledik. Nat ayrıca, başrollerde Emma Robert ve James Franco’yu gördüğümüz Palo Alto filminde de karşımıza çıkıyor. Bu yakışıklıyla ilgili asıl haber ise; aynı adı taşıyan John Green kitabından uyarlanan “Kağıttan Kentler” ntler isimli filmde başrol kapmış olması! Nat’i daha çok göreceğiz:)

Sel’den ne haber?

Filmin güzel Nina’sı Selena Gomez, bir yandan dinlenirken bir yandan da geçen yıllardaki çalışmalarının meyvelerini topluyor. “Behaving Badly”, Selena’nın, aslında uzun süre önce çekilen ama bugünlerde gösterilen filmlerinden biri. Sel bu aralar bir sürü etkinliğe katılıyor, arkadaşlarıyla vakit geçiriyor, tatil yapıyor, ara ara da yeni projeler için görüşmeler gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Selena’nın, yeni Marvel filmi “Ant-Man”de rol alabileceği söylentileri ayyuka çıkmış durumda. Sel için; Paul Rudd ile bir filmde oynayacak y ak da deniyor. Bakalım fıstığımız yakında ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak?

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.