Niall Horan

Gözde beşlimiz de bizim gibi boş vakitlerinin büyük bir bölümünü telefonuyla, tabletiyle oynayarak geçiriyor; her bir üye özellikle bir uygulamaya bayılıyor…

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - Yazı Arzu Dalyan

ZAYN

Grubun melez prensi Zayn Malik’in en sevdiği uygulama “Draw Something”. Çizime hayli meraklı ve yatkın olan Zayn: “Sürekli bir şeyler çiziyorum, o yüzden bana göre “Draw Something” boş zamanlarda arkadaşlarla oynamak ve rahatlamak için süper bir oyun” diyor. Zayn çizim konusunda o kadar yetenekli ki, kendi dövmelerini de tasarladığı oluyor, biliyor muydun?

LOUIS

Grubun en komiği Louis Tomlinson birçoğumuz gibi “Angry Birds” müptelası. Bizimki konserlerden, provalardan ne zaman fırsat bulsa hemen telefonu eline alıp bu oyuna sarılıyor. Louis, “Angry Birds” sevgisini: “Kesinlikle müthiş ve bağımlılık yapıcı. En iyi oyunlardan biri, üstelik oynaması da çok kolay” sözleriyle ifade ediyor. Seni çok iyi anlıyoruz Louis;)

NIALL

Grubun sarışını Niall Horan’ın favori uygulaması “Flick Kick Rugby”. Niall: “Amerikan futbolunu (rugby) çok seviyorum. Boş vaktimiz olduğunda hemen telefonu kapıp oyun oynamak güzel oluyor. Şimdiye kadarki en yüksek puanım beş yüz kırk sekiz. Bence bu uygulama kesinlikle bağımlılık yapıyor” diyor. Niall gibi sporu seven çıtırlar bir deneyebilir belki:)

LIAM

One Direction’ın en olgun üyesi olarak anılan Liam Payne, “Flick Kick Football” hayranı. Liam’ın zaten spora düşkün olduğunu bildiğimiz için, gözde uygulamasının da sporla ilgili olması bizi hiç şaşırtmadı. Liam, oyun için: “Niall bunun rugby versiyonunu oynuyor ama ben bu halini tercih ediyorum; çünkü bunda penaltı da atabiliyorsunuz ve başkalarıyla karşılıklı oynayabiliyorsunuz” yorumunu yapıyor. Biz seninle oynarız Liam!

HARRY

One Direction’ın kıvırcık ve gamzeli üyesi Harry Styles, “Padgram Instagram Viewer”a bayılıyor. Bu uygulama sayesinde Harry, Instagram’daki tüm dostlarından sürekli haberdar oluyor, hiçbir bildirimi kaçırmıyor. Harry: “Bir şeyleri sözcükler yerine fotoğraflarla ifade etmek bence çok eğlenceli” diyor. Demedi demeyin, bu çocuk tam bir sanatçı ruhu taşıyor!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.