Blog dünyası

Hey Girl - - ICINDEKILER -

Bu ayki blogger sayfamızın konuğu; Jessica Stein isimli bir çıtır. Jessica’nın en büyük hobisi seyahat etmek ve modayla ilgilenmek! Ona Evliya Çelebi gibi geziyor desek hiç de abartmış olmayız. Çünkü genç yaşına rağmen daha şimdiden 23 ülkeyi gezmiş! Gittiği her yerde birbirinden güzel manzara fotoğrafları da çeken blogger’ın harika bir fotoğraf gözü ve zevki var. Jessica’nın bloguna bakarken, gittiği yerleri biraz kıskanabilirsin, şimdiden söyleyelim:) Çıtırın modaya olan ilgisi ise çok küçük yaşlarda başlamış. Farklı tarzdaki parçaları birlikte kombinleyerek eklektik bir stile sahip olan Jessica, sokak stili konusunda sana ilham verebilir. Instagram’da 1 milyonun üzerinde takipçisi olan blogger’ı “tuulavintage” ismiyle takip edebilirsin. Ayrıca detaylı çekilmiş moda fotoğrafları için de tuulavintage.com adresine tıklaman yeterli!

Yaz-kış çizgilere bürünüyoruz:) Trend olması bir yana çizgilerin hilelerinden yararlanarak daha formda görünebilirsin. Örneğin; dikine çizgilerin olduğu kıyafetler daha uzun ve ince gösterirken, çok zayıfsan enine çizgiler daha toplu gösterebilir.

Ünlü blogger geçtiğimiz ay ülkemize de geldi ve birçok şehri gezdi. Fotoğraflar harika görünüyor değil mi?

Jessica, İtalya’nın Milano şehrinde bu kez… Uzun kollu, diz altı elbisesine bayıldık! Renkler ve desenler oldukça canlı görünüyor.

Fotoğraf makinen için balık gözü adı verilen lensleri kullanarak sen de farklı fotoğraflar çekebilirsin.

Tulumlar çok moda! Jean, straplez, uzun kollu, şort ya da etek hiç fark etmez. Sen de Jessica gibi bir tulumla, hem tek parça olduğu için çok rahat edebilirsin hem de kombinlerken zorlanmazsın:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.