Güzellik alışveriş

Yıldızlar gibi kusursuz ve ışıl ışıl olmak istersen, sana yardımcı olacak en yeni ürünler burada!

Hey Girl - - ICINDEKILER - Hazırlayan İpek Koşan ikosan@doganburda.com

DOĞAL GÖRÜNTÜ

Ashley’nin makyajı yine süper görünüyor. Onun gibi rujunla dikkat çekmek istersen L’oreal Paris Collection Privee ruju kullanabilirsin. Jennifer Lopez’in de kullandığı bu rujla doğal bir görünüm yakalaman mümkün. Cildinin kurumaması için onu düzenli olarak nemlendirmen şart. Oriflame Silk Beauty Vücut Kremi, teninin yumuşamasını ve güzel kokmasını amaçlıyor. Sonbaharda farklı kokmak istersen, Avon’un Aqua parfümü, içeriğindeki nilüfer, misk ve çiçeksi notalarla sana yardımcı olabilir.

RENGARENK

Kristen’ın saçlarına bayıldık! Sen de saçlarının uzun süre sağlıkla parlamasını istiyorsan bakım ürünleri kullanmalısın. Kerastase Soleil Koruyucu Bakım, güneşe çıkmadan ve güneş sırasında saçlarını korumayı amaçlıyor. Işıl ışıl bir görünüme kavuşmak istersen Nars Body Glow’u deneyebilirsin. Makyajını yaparken canlı renkler kullanırsan daha enerjik görünebilirsin. Pastel Pro Fashion Ruj Paleti’ni deneyebilirsin.

IŞILDAYAN CILT

Pia Mia gibi cildimizi pürüzsüzleştirmemiz gerek! İşte bunun için temizleyici ürünlerden faydalanabiliriz. Garnier Saf ve Temiz Kırmızı Meyve Gücü serisindeki Arındırıcı Jel, cildini derinlemesine temizlemeyi amaçlıyor. Likit Neutrogena Yüz Temizleme Jeli ise yumuşak temizleme sağlayan formülüyle cilde esneklik, yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırmaya yardımcı oluyor. Hassas ciltler de rahatça kullanabiliyor. Cildinin mat görünmesini istiyorsan Essence Pure Skin Sivilce Karşıtı Mikro Peeling de deneyebilirsin.

PIAMIA

KRISTEN STEWAR T

ASHLEY GREENE

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.