Okul alışverişine kiminle çıkmalısın?

Yeni okul yılına ve sonbahara gardırobunu yenileyerek başlamak istiyorsun ama koluna kimi takıp alışverişe çıksan bilemiyorsun. Testi çöz, alışveriş ortağını bul!

Hey Girl - - ICINDEKILER - YAZı Arzu Dalyan

Annenle

Üstündekilere şöyle bir göz at, en az bir parça pembe var değil mi? Cici bir kız olduğun için hanım hanımcık ve şeker kıyafetleri tercih ediyorsun. Tam annelerin bayıldığı kız tipisin. Anne-kız beraber alışverişe çıkmaya, onun fikrini almaya bayılıyorsun.

Kardeşinle

SeninAlışverişhemseninrahatvazgeçilmezin. hem de şık hallerin, kardeşininKonsere giderkende idolüdeolmanıdüz babet,sağlıyor.kot Konfordanveya etek giyebilirsin.ve sadeliktenMavi,yanasınsiyahamagibi tarzkoyusahibisinrenkler tamde. Uzunsana uzadıyagöre. Vintage hazırlanmayıkıyafetlersevmiyorsun.ise sana farklıJeanbirenhava sık tercihkatabilir.ettiğinİnanparça.bize,Kardeşin1D senindeorijinal harika kombinlertarzına bayılacak! yapmana yardımcı oluyor.

Kankanla

Seni çılgın seni! Sıra dışı ve yürek isteSen tam bir elbise kızısın! Giydiyen bir tarzın olduğu aşikar. Güçlü, özğin modellerle modaya hem ayak gürlüğüne düşkün ve özgüven sahibi uyduruyor hem de çok tatlı oluyorbir çıtırsın. Spor ayakkabılar ve baskılı sun. Işıltılı bir kolye veya topuklu tişörtlerle havalı görünürken rahat da bir ayakkabı, kendine olan güvenini ediyorsun. Kankan da renk ve desen ortaya koyduğu için herkesi etkilemeseçimi konusunda en büyük yardımcın. ni sağlayacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.