Kim, nerede, ne giyiyor?

Geçtiğimiz ay yapılan Teen Choice Ödül Töreni’nin en şık ünlülerini seçtik!

Hey Girl - - ICINDEKILER - Yazı Fatma Karaca

ÇOK İDDİALI

Yetenekli oyuncu çok iddialı bir elbise giymiş. İnce askılı kırmızı elbisesinin göğüs dekoltesi dikkat çekiyor. Mini elbisesi Lucy’nin boyunu olduğundan daha uzun göstermiş. Dore renkli taşları olan ayakkabıları ve küçük siyah çantasıyla yıldızımız oldukça şık görünüyor değil mi?

RENGARENK

Nina her zaman olduğu gibi yine çok güzel! Buğday tenli oyuncuya renkli kombini çok yakışmış. Şort ve büstiyerden oluşan takımı yüksek bel olduğu için onu daha zayıf göstermiş. Kombinindeki pembeyle aynı tonda ayakkabı tercih eden Nina’nın saçlarının rengini açtırdığı da gözümüzden kaçmadı:)

KUĞU GİBİ

Güzel oyuncu Victoria’yı her zaman sade kombinlerle görüyoruz. Bu kez de beyaz bir elbise tercih etmiş. Alt ve üst kısmı dantelden oluşan elbisesine bayıldık! Saçlarının da bir kısmını toplayan Victoria’nın yüzü ön plana çıkmış. Ayakkabısının ve elbisesinin rengini de canlı renklerden seçmeyerek elbisesinin dikkat çekmesini sağlamış. Tek kelimeyle harika!

ŞİRİNE:)

Bella her daim Şirine gibi:) Mavi çiçekli straplez elbisesinin göğüs kısmı transparan olduğu için ona ayrı bir hava katmış. Elbisesi zaten çok dikkat çektiği için aksesuar kullanmayı tercih etmeyen yıldız, kombinini mavi stiletto ayakkabılarla tamamlamış.

Nina Dobrev

Victoria Justice

Lucy Hale

Bella Thorne

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.