Hazırsak baslayalım!

Hey Girl - - EDITO -

onunda okul başladı... Ne de olsa bu kadar tembellik yapmak yeter! Hem en yakın kankanı özlemedin mi? Belki bu yıl aynı sınıfta hatta aynı okulda bile olmayacaksınız ama olsun! Yaz aylarında ikiniz de pek fazla görüşemediniz. Şimdi ise vakti geldi! Biraz derslerden, biraz yakışıklılardan, belki biraz da yazın yaptığınız yaramazlıklardan konuşacaksınız... Siz dedikodunuzu yaparken biz de yeni konularımız, rengarenk sayfalarımız ve son haberlerimizle odanızın bir köşesinde yer almaktan mutluluk duyacağız. Çünkü biz bir Heygirl Kızı’nın ne konuşmak istediğini, neleri sevdiğini, nelerden nefret ettiğini biliriz. O yüzden coğrafya dersinde ailenin ikliminden, kimya dersinde aşktan ve müzik dersinde bizim çıtırlardan konuşacağız. Bu arada okul demek, havalı olmak demek olduğuna göre Selena ile modayı, Su Kutlu ile güzelliği, Vanessa ile eğlenceyi, Rita ile fitness trendlerini yakalamanı sağlayacağız. Neon Jungle kızlarını daha yakından tanıyıp, 1D’yi avucumuzun içine alacağız. Bu arada seninkinin ne düşündüğünü çözmeye çalışacak, o sırada biraz gülmen için Vine fenomenlerini seninle tanıştıracağız.

Bunları yapmışken son gözdemiz Dylan’ı unutur muyuz? Onu neden bu kadar sevdiğimizi araştırıp, bulduktan sonra Logan ile bir filmden diğerine koşacağız. Justin’e kim küstü, neden bizim yakışıklıyı üzdü, öğrenip onları barıştırmanın yollarını arayacağız. Tabii yeni başlayan dizilerden sana en uygunlarını seçip, boş zamanlarını değerlendirmeni sağlayacağız. Her ay olduğu gibi bu ay da Heygirl Kızları’nı mutlu etmenin yollarını ararken biraz yağmurdan biraz da rüzgarlardan yola çıkarak hep mutlu olman için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Şimdi al kankanı yanına, başla Heygirl okumaya! Bakalım bu sayıda neler seni anlatacak?

Geçen yıldan kalma kürklü bibir bir yeleğineleğil ği v varsar sorunr ddeğilğil değil. Fakat yoksa Mudo’nun yeni koleksiyonuna göz atabilirsin.

Benden söylemesi! SonbaharSonbah demek deri m mont demek! Batik’tekiBatikk’tek bu ceketler

tam ttam benlik! Sephora’yaSSe bayılmayan an varvva mı? Yeni sezondakiki BenefitB Bathina Body y Mist’lerinM kokusu benii

benden aldı :)

Siyah beyaz kazaklar çok moda! Fabrika’nın yeni koleksiyonunda bu kazaklardan

bulabilirsin!

Benim gibi bir parfüm tutkunuysan Givenchy Dahlia Divin’i sen de test edebilirsin :) Sen de benim gibi instagram’a

bayılıyorsan bu ay senin için seçtiğim @lady_marmalade_

btk adlı kullanıcıyı takip edebilirsin. Buradaki her şeyi,

özellikle de bileklikleri çok sevdim. Bir tane almak için

sabırsızlanıyorum!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.