Gercekten özledimmmm!

Hey Girl - - EDITO -

N eyi mi özledim? Tabii ki Heygirl Kızları’yla dedikodu yapmayı, yeni haberlerden konuşmayı, yeni müzikleri dinlemeyi, yeni sırları paylaşmayı kısacası her şeyi beraber yapmayı özledim. Bir ay boyunca heyecanla bugünün gelmesini bekledim. Eğer sen de benim gibi sabırsızlıkla bugünü beklediysen doğru yerdesin çünkü bu ay senin için o kadar çok dedikodu biriktirdik ki biz bile okuyunca şaşırdık!

Beklediklerimiz sırayla gerçekleşiyor! İlk bombam bizim yakışıklılardan! Sonunda yeni albümleri çıkıyor ve bizim de kulaklarımızın pası siliniyor! Kimden mi bahsediyorum tabii ki 1D’den... Artık vakti gelmişti ve çok bile beklemiştik Bir diğer beklediğimiz haber Açlık Oyunları serisinin üçüncüsünden geldi. Evet, bu ay vizyona giriyor ve bizim meraklar da biraz olsun gideriliyor. Sonunda J-Law ile buluşacağız. Yupppiiiii!

Ve sıra en çok beklediğimiz haberde! Bizim güzel kız Demi bizleri kırmadı ve ülkemize doğru yola çıktı. Bize ise onun güzel sesini dinlemek kaldı.

Dedikodularım bunlarla sınırlı sanıyorsan yanılıyorsun çünkü her şey biter ama Heygirl Kızı’nın merakı bitmez. Mesela okulda yaşadığın sorunlar için bir kütüphane açıldı duydun mu? Eğer bilmiyorum diyorsan sayfaları çevirmeye başla, yeni dizilerden haberin yoksa durma okumaya başla! Bu arada Justin, Nick ve Taylor hakkında olanları duymadıysan hiç durma! Daha ne olsun diyorsan sakın Heygirl’ü almak konusunda geç kalma!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.