Hayden’dan

“Nashville” dizisinin ünlü oyuncusu Hayden Panettiere’nin güzellik ve moda sırlarını merak ediyorsan bu yazı tam sana göre!

Hey Girl - - MODA -

Güzelliğinin sırrı senin için nedir?

Mutlaka her zaman yüzünüzü yıkayın. Bu benim için bir numaralı kural. Yorgun da olsam eve geç de gelsem, makyajımı çıkarmayı ihmal etmem.

Hiç cilt problemin oldu mu? Sivilceler, siyah noktalar gibi...

Her zaman cildimde oluşabilecek büyük sorunları önlemek için mükemmel bir cilt bakımı uygulamaya dikkat ettim. Cilt bakımını günlük rutine bağlamak cildin

için yapacağın en iyi şey.

Cilt temizleme ürünü seçerken nelere dikkat ediyorsun?

Cildim için temizleyici bir ürün kullandığımda iyi bir şekilde temizlemesini beklerim ama cildimin gün boyunca yağdan parlak kalmasını da istemem. Cildimin pürüzsüz olmasını sağlayacak, yağ nedeniyle parlamasını engelleyecek, güzel kokulu ürünleri tercih ediyorum. Özellikle, misket limonu ve mandalina kokusuna bayılıyorum.

Peki günlük hayhayatında hangi cilt bakım ürünlerinürünlerini kullanıyorsun?

Uyandığımda ilk olarak yüzümü yıkama jeli ile yıkıy yıkıyorum, kokusu da çok hoşuma gidiy gidiyor. Cildimin yağdan dolayı parlam parlamasını engelleyen bir ürün kullanmak yaptığım iş için çok önemli. Sonras Sonrasında haftada bir ya da iki defa yüz yüzüme peeling uyguluyorum, bu da gözeneklerimi sıkılaştırmama yardımcı oluyor.

Sette süresürekli makyaj yapmanınnın cildini kötük etkileyeceğini düşünüyor musun?

Evet, setteyk setteyken yoğun makyaj yapmamız ge gerekiyor. Bu yüzden önemli olan ç çekimler biter bitmez makyajı çıkarm çıkarmak ve cildi bir güzel temizlemek.

Özel bir gece iiçin önerilerin neler?

Bir odak noktas noktası seçmelisin. Gözlerin, yanakların, c cildin ya da dudaklarını seçebilirsin. B Benim için her zaman en iyi odak nokta noktası cildimdir. Çünkü bence her elbisey elbiseye gidecek en iyi aksesuar pürüzsüz bir cilttir.

Tatildeyken güzellikg çantanda

neler yer alı alıyor?

Ne zaman s seyahat etsem kesinlikle makya makyaj temizleme mendilini yanımda götürüyorum.

Neden oyuncu olmayı seçtin?

Doğru projelerle çalıştığınızda oyunculuk insanlara ulaşmanın en güçlü yolu olabilir. Zamanın çeşitli dönemlerini başkalarının bakış açısından deneyimlemeyi hep çok büyüleyici bulmuşumdur.

Nashville’de bizi bekleyen sürprizler var mı?

Nashville’i ve orada yaşamayı seviyorum. Ne zaman ‘Ben eve gidiyorum’ desem aslında Nashville’e gittiğimi kastediyorum. Sezona daha yeni başladık, bir çok gelgitler yaşanacak. İzleyiciler heyecandan koltuklarında rahat oturamayacaklar. Çok eğlenceli, aslında bir aile gibi, yaz tatilinden sonra okula dönmek ve en iyi arkadaşlarını görmek gibi. Beraber saatlerce çalışıyoruz ve çokça zaman geçiriyoruz. Karakterimin pek çok gelgiti bulunuyor, onunla karakterin iniş-çıkışlarını oynamayı seviyorum. Hem karakterim, hem şehir hem de ekibim çok iyi. O yüzden Nashville’de bulunmayı seviyorum.

Dizideki stilin oldukça farklı...

Oradaki kızların giyim tarzını seviyorum. Şirin minik elbiseler ve botlar :) Şapkalara bayılıyorum ve dizideki şapkalar da çok hoşuma gidiyor. Aslında kameralardan kaçmak için de şapka iyi bir tercih olabilir :)

Vazgeçemediğin moda ve güzellik ürünleri var mı?

Cilt bakımında Neutrogena markasının ürünlerini kullanıyorum. Kotlarımı J Brand Jean’den seçiyorum, tasarımcılardan ise Tom Ford, Stella McCartney and Marchesa’yı çok seviyorum. Günlük kıyafetlerimde ise Helmut Lang giyiniyorum.

Yeni dönemde dizi dışında başka projelerin de olacak mı?

Bugünlerde beni reklamlarda görürseniz şaşırmayın derim kızlar! Ayrıca yakında anne olacağım ve çok heyecanlıyım.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.