Daniel Radcliffe Efsunlu yakısıklı:)

Geçmiş yıllarda şirin bir büyücüyken büyücüy şimdilerde karizmatik bir aktör olan favori oyuncularımızdan oyuncularım Daniel Radcliffe, yeni filminde romantik yönüyle karşımızda! karşı

Hey Girl - - ÜNLÜLER - YAZı Arzu Dalyan

Masmavi gözler, şirin bir gülümseme, müthiş bir oyunculuk kabiliyeti… Haydi itiraf et; sen de ilk “Harry Potter” filmini izlediğinde Daniel’a aşık olmuştun değil mi? Hatta bu yüzden filmi tekrar tekrar izledin, replikleri ezberledin, günlerce onu düşündün… Dünyada milyonlarca hayranı olan bir kitap serisinin film uyarlamasında başrole seçilip okuyucuların onayını almak kolay iş değil. Ama Dan, sempatisi ve yeteneğiyle filmin ilk dakikalarında seyircileri etkisi altına aldı. Aradan geçen bunca yıla rağmen halen bu yakışıklının etkisinden çıkabilmiş, yerine başkasını koyabilmiş değiliz. •Daniel az kalsın bu filmde yer alamayacaktı! Önceleri başrole Casey Affleck düşünülmüştü; ancak sonradan rol Daniel’a gitti. •Diğer başrol oyuncusu Zoe Kazan’ın yerine ilk etapta düşünülen isimlerse Mary Elizabeth Winstead, Deborah Ann Woll, Rose Byrne ve Rebecca Hall. •Dublin’deki çekimler sırasında, Daniel, bir akşam Galler Milli Futbol Takımı’nın başarısını kutlamak için bütün gece ayakta kalmış, yine de ertesi gün sabah sekizde setteymiş. Yakışıklımız disiplinli de yani:) “Harry Potter” serisiyle çocuk oyuncu olarak ünlendi ve birçok kişi, başlarda, Daniel’ın bu işi ilerletemeyeceğini, her zaman Harry Potter olarak kalacağını düşündü. Ancak o, bu tip yorumlara, onları haksız çıkararak en güzel yanıtı verdi. “Harry Potter” ” serisi dışındaki filmlerdelmlerde de olağanüsğanüstü perforformanslarar sergileeyen ya- kışıklı oyuncu, şimdiden kariye- rine onnlarca film,ilm, dizi, tiyatyatro projesi jesi ve bir sürü rü ödül sığdırdı. Her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen yakışıklımız, artık bizi büründüğü yeni karakterle büyülüyor.

Ya Aşksa? Danny’nin bugünlerde vizyonda olan filmi “Ya Aşksa (What If)” onun diğer birçok projesinden farklı bir yerde duruyor. “Ya Aşksa”nın ana karakteri Wallace (Daniel Radcliffe), bir partide Chantry (Zoe Kazan) ile tanışır. Tıp fakültesini yarım bırakan, kötü bir işte çalışan ve hayatından pek memnun olmayan Wallace, Chantry’den çok etkilenir ama onun hali hazırda bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenince, Chantry ile dostça görüşmeye devam eder. Chantry de, hayatında biri olmasına rağmen, tıpkı tanışır tanışmaz bağ kurduğu Wallace gibi onunla arkadaştan fazlası olabilirler mi diye düşünmeden edemez.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.