1 NUMARA Nick Jonas

Hey Girl - - ÜNLÜLER - Yazı Arzu Dalyan

Bu aralar hem yeni dizisiyle hem de kendi adını taşıyan solo albümüyle gündemde olan Jonas kardeş, böyle giderse ağabeylerinin yokluğunda her

şeyi ele geçirecek!

Jonas kardeşlerin hepsi birbirinden yetenekli ve yakışıklı ama bugünlerde boynuzun kulağı geçtiği ve en küçük kardeş Nick’in diğerlerini solladığı çok belli oluyor. Altı yaşında keşfedilen Nick, yedi yaşında Broadway müzikallerinde rol almaya başladı. On iki yaşındaysa ilk albümünü çıkaran bu yakışıklı, ne yazık ki şeytanın bacağını hemen kıramadı. Solo kariyerine sönük başlayan Nick, daha sonra ağabeyleri Kevin ve Joe ile yer aldığı Jonas Brothers grubuyla büyük çıkışını başrolde Miley Cyrus’ın yer aldığı “Hannah Montana” dizisine konuk olarak gerçekleştirdi.

KARŞINIZDA GERÇEK NICK

Nick Jonas, uzun süredir hayatımızda olsa da yaşı daha çok genç ve o da senin gibi kendini yeni yeni keşfediyor. Disney yıllarında ailemizin uslu çocuğu imajı çizen yakışıklı, artık cesur bir genç adam. Jonas Brothers yeni albüm hazırlığındayken, bir anda ara verme kararı aldıklarında, üyeler bir süre dinlenecekler sanmıştık ama Nick’in B ve C planları varmış meğer! Bizim yakışıklı bir yandan “Kingdom” adlı dizinin, bir yandan da solo albümünün üstünde çalışıyormuş. On bir şarkıdan oluşan albümde Demi Lovato, Mike Posner ve Angel Haze ile düetler kaydeden şarkıcı, yeni albümü için: “Önceki albüm- lerinden tamamen farklı bir şey yapmak istedim. Özellikle Stevie Wonder, Bee Gees ve Prince gibi beni etkileyen isimlerden ilham aldım” diyor.

DEMI’NIN KANKASI

“Camp Rock” filmlerinde beraber başrol oynadıktan ve birlikte turneye çıktıktan sonra çok yakın arkadaş olan Demi Lovato ve Nick Jonas; yıllar geçmesine rağmen halen hayli sıkı fıkı. Yıllar onları ayıramadığı gibi daha da yakınlaştırıyor hatta. Geçtiğimiz aylarda Demi’nin “Neon Lights” turnesinde sahne arkasında müzikal yönetmelik görevini üstlenen yakışıklı, kasım ayı içinde raflarda olacak yeni albümünde de Demi ile düet yaptı. “Avalanche” isimli şarkı için Nick: “İkimiz de şarkıya bayıldık. Demi’nin sesi müthiş. Bu şarkıya da çok uydu” diyor. Nick ve Demi daha uzun yıllar hem kanka hem de birbirlerinin en büyük hayranı olmaya devam edecek gibi görünüyor:)

KIZ GÜZEL, OĞLAN YAKIŞIKLI

Nick’in hayatı şu sıralar mükemmel gidiyor desek abartmış olmayız herhalde. Yeni dizisi başladı, yeni albümü çıkıyor, ayrıca dünyanın en güzel kızlarından biriyle aşk yaşıyor. Nick ve 2013 Kainat Güzeli Olivia Culpo, Ağustos 2013’ten beri beraberler. Kız kelimenin gerçek anlamıyla “dünya güzeli” olunca, Nick gibi özgüven sahibi bir erkek bile sevgilisini kıskanmadan duramıyor. Nick, yeni albümündeki “Jealous (Kıskanç)” şarkısının Olivia hakkında olduğunu gizlemiyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.