REnk kat

Hey Girl - - ERKEKLER -

Konuşmanıza biraz daha eğlence katıp keyifli hale getirmen için bunları da deneyebilirsin!

Uzun uzun mesaj okumayı sevmiyorsa, söylemek istediklerini ses kaydı yapıp göndermeye ne dersin? Böylece senin çok konuştuğunu düşünüp “Geveze” sıfatını da yapıştırmaz:)

Bazen anlatacaklarını, yazarak anlatmak yerine emoji’leri kullanarak kısa bir hikaye yaratabilirsin. Senin yakışıklı bulmaca çözmeye bayılıyorsa hazırladığın bu hikayeleri anlamlandırırken çok eğleneceği kesin!

Her erkek gibi seninki de sürekli arkadaşlarıyla takılıyor, hatta bazen yalnız olacağınız hafta sonu planlarına onları da dahil ediyorsa, onunla tartışmak yerine bu duruma alışıp arkadaşlarıyla aranı sıkı tutabilirsin. Arkadaşlarıyla aranın iyi olduğunu görmesi onun da çok hoşuna gidecektir. Hepinizin yer aldığı bir hafta sonu etkinlik grubu açıp oradan konuşabilirsiniz. Böylece bütün planlardan haberin olur, merak etmezsin:)

Snapchat programında çektiğin fotoğrafın üzerine emoji’ler ekleyip yazı yazabilirsin. Seçtiğin süre boyunca onu istediğin kadar kişiye de gönderebilirsin. Hem kendi fotoğraflarını hem de gördüğün komik anları fotoğraflayıp bu programla ona göndererek şaşırtabilirsin.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.