SELENA ILE

müzik keyfi!

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - Yazı Arzu Dalyan

Ne de çabuk büyüdü:)

İlk videosu “Falling Down” daha dün yayımlanmış gibi ama aslında Sel, artık yirmi iki yaşında bir genç kadın. Hollywood’da acı, tatlı bir sürü şey yaşadı; ödüller kazandı, alkışlandı, aşık oldu, eleştirildi, kalbi kırıldı, yeniden aşık oldu… Şimdi ise, verdiği yaklaşık bir yıllık aranın ardından yeniden kendini müzikle ifade etme, kalbini açma ve yaşadıklarıyla barışma zamanı!

Sürpriz yaptı!

Selena; 2013 sonu, 2014 başlarında kendine zaman ayırmak için işlerden, güçlerden kendini çektiğinde onun için endişelenmiştik. Yine de 2014, önceki yıllarda çektiği filmlerin vizyona girdiği bir yıl oldu. Haliyle Selena da sık sık karşımıza çıktı. Fıstığımızın kasım başında: “Şarkımı son kez dinlerken son bir yılımı ve sesimi epey bir düşündüm. Bir yıllık bekleyişin ardından şimdi yeniden paylaşma zamanı” notuyla stüdyoda çekilmiş bir resmini Instagram hesabında paylaşmasıysa, yeni albümün habercisi oldu ve bizi acayip heyecanlandırdı!

Kalbe söz geçmiyor

Selena’nın bugünlerde piyasada olan derleme albümü “For You” toplam on beş şarkıdan oluşuyor. Albümde bizim çıtırın “Come & Get It” ve “Love You Like A Love Song” gibi sevilen şarkılarına ek olarak iki tane de yeni şarkı bulunuyor. Sel, bu yeni şarkılardan ilki “The Heart Wants What It Wants”ı çoktan kliplendirdi. Geçtiğimiz günlerde bir radyo programına konuk olan yıldız, şarkının Justin’le ilgili olduğunu da itiraf etti. Şarkıdaki; “Senden vazgeçmem için milyonlarca sebep var ama kalbe söz geçmiyor” sözleri, kalbi defalarca kırılmasına rağmen Selena’nın Justin’den neden vazgeçemediğini anlatıyor.

Eyvah, Justin kıskandı!

“The Heart Wants What It Wants”ın klibini izleyenler, klipte bizim kızın sevgilisini oynayan kişiyle samimi sahnelerini de fark etmişlerdir. Duyduğumuza göre Justin bu sahneleri çok kıskanmış; hatta Selena: “Justin videoyu çok beğendi ama klibi izlemek onun için hayli zor oldu. Galiba videodaki partnerimi kıskandı” diyor. Justin Selena’yı ne kadar kıskanıyorsa, Selena da Justin’i o kadar önemsiyor ve ondan, “O üzülünce ben de üzülüyorum, o mutlu olunca ben de mutlu oluyorum. Ona kötü bir şey olmasını istemem” diyerek bahsediyor. Bizce Jelena ikilisi birbirini hala deli gibi seviyor!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.