PERRY KIZININ

sırları

Hey Girl - - BAŞ SAYFA - YAZı Arzu Dalyan

Sarkı söylemek

Şarkı söylemek, küçük yaştan beri bizim şeker kızın tutkusu. Şarkıcılığa dokuz yaşında, kilise korosuyla başlamış. On yedi yaşındaysa ilk albüm anlaşmasını imzalamış; ancak ne yazık ki müzik şirketi bir süre sonra anlaşmayı iptal etmiş.

Yaratıcılık

Şarkılarını kendisi yazan ve sahne kostümlerini kendisi tasarlayan Katy için yaratıcılık çok önemli. Ona göre, yaratıcı olmak bir insanı en güzel kılan şeylerden biri.

Çılgın kostümler

Katy sıradanlığa sonuna kadar karşı, sıra dışı olmayaysa bayılıyor. Allı, pullu, büyük fiyonklu, parlak elbiseler tam Katy’lik. Hatta bazı davetlere başka sanatçıların kılığına girerek bile gidiyor. “Şarkıcı olmasaydım stilist olurdum” diyor.

Ünlü kankalar

Katy’nin Hollywood’da, “gerçek dostum” dediği kişi sayısı az ama hepsine sonuna kadar güveniyor. Rihanna ve Adam Lambert, bizim şeker kızın en yakın dostları. Özellikle Riri ve Katy arasında çok özel bir bağ var.

Minik dostlar

Katy’miz tam bir hayvan sever. Kendisinin Kitty Purry adında bir kedisi ve Butter adında bir köpeği var. Bu minik dostların ikisi de şimdiden birer Instagram fenomeni.

Dövmeler

Katy’nin çıkardığı albümlerin anısına dövme yaptırdığını biliyor muydun? Kızımız “One Of The Boys” albümü için çilek, “Teenage Dream” albümü içinse nane şekeri dövmeleri yaptırmış! Katy’nin şu an yedi dövmesi bulunuyor.

Ask

Aşk hepimiz için olmazsa olmaz ama Katy’nin en büyük ilham kaynağı. 20102011 yılları arasında ünlü komedyen Russel Brand’le evli kalan Katy’nin, şu sıralar, şarkıcı, DJ ve yapımcı Diplo ile beraber olduğu söyleniyor.

Dondurma

Katy de bizim gibi tatlısız yapamayanlardan. En sevdiği tatlı ise dondurma. Hatta genel olarak en sevdiği yiyeceğin dondurma olduğunu söyleyen güzel, her öğünü dondurma yiyerek geçirebilirmiş:)

KatyCat’ler

Katy’nin tıpkı kendisi gibi çılgın olan hayranlarına KatyCat deniyor. Katy hayranlarını, hayranlardan ziyade arkadaşları olarak gördüğünü söylüyor ve her fırsatta onları ne kadar sevdiğini dile getiriyor, ödüllerini onlara adıyor.

Whitney Houston

Güzel yıldız, 2012’de kaybettiğimiz efsanevi müzisyen Whitney Houston’ın çok büyük hayranı. Özellikle araba yolculuklarında Whitney Houston dinlemeyi çok sevdiğini söyleyen Katy’nin favori Whitney şarkısı ise “I Wanna Dance With Somebody”.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.