Çok yıldızlı dergi

Türkiye’nin en güzel, en yakışıklı, en bir tane, en şahane yıldızlarının toplandığı bir dergi var desek, üzerine bir de yüzlerce sticker ve 50 poster hediye müjdesini versek ne yaparsın? Eminiz “Türkiye’nin Starları” dergisinden bahsettiğimizi anlarsın.

Hey Girl - - MODA -

Sayfalarında neler mi var?

Ekin Koç’tan Çağatay Ulusoy’a Kerem Bürsin’den Hande Doğandemir’e sevdiğin tüm isimleri bir araya topladık. Serenay ile yeni trendleri takip ederken Yağmur ile birbirinden renkli makyajlar yaptık. Makyajdan çıkıp biraz da eğlenelim dedik ve Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bu arada elimizde kumanda yerine dergimiz vardı; bu nedenle sayfalara zap yapmayı unutmadık. Biraz Kiraz Mevsimi’ne baktık, biraz Ka- çak Gelinler’i izledik. Reklam arasında Şeref Meselesi’ne bakmayı ihmal etmedik. Geçerken Medcezir’e uğradık:) Kısacası yine çok eğleneceğin bir dergi hazırladık.

Hediyeni de unutmadık!

Tam 200 Sticker hediye ederken yanında 50 adet en sevdiğin ünlülerin posterlerini de senin için topladık. Eğer hala bu dergiyi almadıysan “Türkiye’nin Starları”nı kaçırma deriz!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.