Justin ile zaman yolculuğu

Çıkış yaptığı 2009’dan beri Justin Bieber’da çok şey değişti; bizim yakışıklı artık iyice büyüdü, serpildi. Bu yetenekli şarkıcıyla bir zaman yolculuğuna var mısın?

Hey Girl - - UNLULER -

On beş yaşındaki Justin’in masum ve çocuksu hallerini unutmak ne mümkün? Genç kızlar sesine, danslarına ve güzel yüzüne hayran kalırken, yetişkinler için Justin o zamanlar burnu sıkılası, tatlı bir delikanlıydı. Genç erkekler saçlarını onun gibi kestiriyor, onun gibi giyiniyorlardı. Justin’in uzun saçları ve sportif stili, o dönem, onun en belirgin özellikleriydi. Bol jean’ler ve havalı ceketler bizimkinin favori parçalarıydı.

Hazırlayan Arzu Dalyan Justin büyüdükçe, giyim tarzında da değişiklikler oldu. Bol pantolonların yerini, 2010’da daha dar olanlar aldı. Saçı biraz kısaldı. Havalı deri ceketleri, bizimkinin üstünde sık sık görmeye başladık. Daha parlak ve iddialı kumaşlar tercih etmeye, özel tasarımlar giymeye başladı. Yakışıklımızın artık duruşu da değişmişti. Çocuktan ziyade bir delikanlı olan Justin, artık kendinden daha emindi ama halen alçakgönüllü ve sevgi doluydu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.