AKADEMİNİN aşıkları

“Polis Akademisi Alaturka” filminin başrollerini paylaşan Elvin Levinler ve Ali Yoğurtçuoğlu hem filmlerini anlattılar, hem aşkla ilgili konuştular. İkisi de samimi tavırları ve harika enerjileriyle gönlümüzü fethetti:)

Hey Girl - - UNLULER - Prodüksiyon-yazı Fatma Karaca Fotoğraflar Kerem Kurtuluş Saç- Makyaj Mehmet Tatlı Kuaför’den Neva Şahin- Çağlar Malkoç Prodüksiyon asistanı İdil Altunışık Fotoğraf asistanı Mustafa Yıldız Styling asistanı İlkay Balkan

Film çekimleri bitti. Şimdi neler yapıyorsun?

Oyunculuk ve habercilik serüvenim okuldan mezun olduğum dönemde başladı. Üniversite yıllarında reklamlarda ve kısa süreli iki dizide yer almıştım ama uzun soluklu bir dizide yer almak aklımda yoktu. Okul bitince denemeye karar verdim. Şansıma ilk oynadığım dizi olan “Alemin Kralı” bir sitcom’du ve diziyi üç günde çektiğimiz için kalan günlerde muhabirlik yapmaya zaman bulabildim, daha sonra teknoloji haberlerini sunmaya başladım. İlk sinema filmimin de komedi olması aslında tesadüf oldu, özellikle bir tercihim yoktu. Hatta tercihim bu zamana kadar hiç denemediğim bir şeyi denemek ve keşfetmekti. İnanıyorum ki bu sinema filmi ilk dizim gibi bana uğurlu gelecek.

Filmden ve karakterinden bahseder misin biraz?

Mehmet Ali Erbil’in hayat verdiği Haşmet karakteri, Polis Akademisi’nin Müdür Yardımcı-

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.