KOVA

Hey Girl - - EN YELILER -

NEŞELI VE POZITIF

Daima yüzünde gülücükler açan, olaylara pozitif bakan ve çevresindeki herkese cesaret veren Kova… O kadar neşeli ve pozitifsin ki morali bozuk olan herkes soluğu yanında alıyor. Senin yanında mutsuz olup melankolik takılmak pek mümkün değil:) Arkadaşların tarafından çok seviliyorsun ve sen olmadığında eksiklik hissediyorlar. En önemli özelliğin, hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinde fazla seçici olman. Önyargılı olmasan iyi edersin. Yoksa seçiciliğin yüzünden yalnız kalabilirsin.

IMKANSIZ DA NE?

İmkansız nedir bilmiyorsun! Senin için yapılamayacak hiçbir şey yok. Bu özelliğin sayesinde çok başarılı olduğun doğru ama kimi zaman da hayal kırıklığına uğruyorsun. Kendine daha küçük hedefler koymayı dene ve zorlanacağın sözler verme. Bazen çevrendekilerin ne diyeceğini düşünüp kendini hırpalıyorsun. Biraz rahatla ve çevrendekileri bu kadar takma!

SAVURGANLIĞIN

Ne kadar paran kaldığını, nereye ne kadar harcadığını hiç bilmiyorsun! Bu durum bazen zor durumda kalmana sebep oluyor. Harçlığının hesabını yapmadığın için ailenle de sürekli takışıyorsun. Bu konuda biraz daha dikkatli olman gerekiyor. Mesela, gün içinde kendine limitler koyabilirsin. Her gün ne kadar harcayacağını belirleyip o limiti aşmamaya çalışırsan, zor durumda kalmazsın:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.