Justin . Bieber

Hey Girl - - BAŞ SAYFA -

Yeni albüm sözü

En son 2012’de albüm yayınlayan Kanadalı yakışıklımız Justin Bieber, kısa süre önce yeni şarkısı “Intertwine”ı Belieber’larıyla paylaştı. Son yıllarda müzikten çok özel hayatıyla gündeme gelen Justin, 2015’te müziğe döneceğine söz verdi. Justin: “2015 yılı içinde hem yeni bir albüm çıkaracağım hem de turneye çıkacağım. Geçen yılı dinlenmeye ayırdım. İşe geri döneceğim için mutluyum. Bireysel ve mesleki açıdan daha yapmak istediğim bir sürü şey var. Hayranlarım için müzik yapmaya devam etmek istiyorum. Bir gün umarım sinema ve moda dünyasına da geçiş yapabilirim. Yaratıcılığımı tüm dünyayla paylaşmak istiyorum” diyor.

Içi dısı bir:)

Ju Justin, henüz tasarımcı olara rak olmasa da moda dünyası sına çoktan geçiş yaptı aslın lında. Bildiğin üzere kendisi son birkaç yıldır Adidas Ne Neo’nun reklam yüzü olara rak karşımıza çıkıyor. Ayrıca ya yakışıklımız kısa süre önce Ca Calvin Klein’ın iç çamaşırı ve je jean koleksiyonun da tanıtım mını üstlendi. Özel hayatında da bu markayı sıkça terci cih eden Justin, marka için ya yapılan fotoğraf çekimlerinde acayip havalı görünüyor. Fotoğraflarda Justin’e dünyaca ünlü model Lara Stone da eşlik ediyor. Justin’in Calvin Klein çekimlerine Photoshop yapıldığı ve bizimkinin olduğundan daha kaslı gösterildiği iddiaları ise bu aralar gündemi hayli meşgul ediyor. İşin aslı ne bilmiyoruz ama Justin’in her zaman yakışıklı göründüğü kesin.

Geçmis olsun Justin:(

2014’ü pek fazla çalışmadan geçirse de dahil olduğu ufak tefek projelerle bile adından söz ettirmeyi başaran Justin, maalesef geçtiğimiz günlerde bir kaza geçirmiş. Yakışıklı, yakın arkadaşlarıyla çıktığı yılbaşı tatili sırasında futbol oynarken ayağını kırmış. Justin, kırık ayağının fotoğrafını; “Ayağımı mahvettim” notuyla paylaştı. Bu arada son zamanlarda adı, model Hailey Baldwin ile anılan Justin: “İnsanlar çıldırmış herhalde. Kesinlikle sevgilim yok ve Hailey benim çok yakın arkadaşım. Başka türlü olsa size söylerdim” diyerek birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaştı ve iddiaları yalanladı. Hailey de daha önce Justin’le çok uzun süredir yakın dost olduklarını söylemişti, ancak ikilinin aşk yaşadığı haberleri devam etmişti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.