Serme zamani

Hey Girl - - EDITO -

Subat ayı bana sanki tek bir günden ibaretmiş gibi gelir. Belki çok kısa olduğundan belki de hepimiz için sevgilimiz olsa da olmasa da 14 Şubat gerçeğini unutmamamızdan... Evet, herkesin söylediği klasik bir söz gibi “Sevgini tek bir günde göstermenin ne önemi var, mühim olan aşk demek” gerek. Tamam, kabul ediyoruz, tek bir güne bir aşk sığar mı? Sığmaz! Ama biz yine de Heygirl Kızları olarak sevginin bu özel gününde eğer varsa sevdiğimize, yoksa bazen en yakın dostumuza, bazen annemize, bazen de babamıza sevgimizi göstermenin özel bir günü olmasını kutluyoruz... Bu nedenle de bu özel aya özel, aşk dolu bir dergi hazırlamaktan keyif alıyoruz.

Öncelikle kalp dolu sayfalarımızda aşka dair her türlü şeyi bulabileceksin. En önemlisi de en sevdiklerine bu sayfalardan ulaşabilecek, onun kalbini çalmanın yolunu yine bu sayfalarda öğreneceksin. O özel güne biricik Özge’miz ile hazırlanırken ne giyineceğim telaşından kurtulacak, Şükrü gibi bir yakışıklı, Ayça gibi bir güzelle buluştuğunda neler olduğunu göreceksin. Demi’nin aşkından ilham alıp, Vanessa gibi mutlu olmayı bileceksin. Bu arada güzelleşmek için Taylor’a danışmanda fayda var. Ne de olsa güzelliğin kitabını bu çıtır yazdı! Ayrıca sevgilim yok diye üzülenleri de unutmadık. Onlara öyle yakışıklılar kaptık ki; Burak Tozkoparan ile muhabbete daldık, Vini’yi de yakalamışken konuşmadan bırakmadık! Selena’yı çok özel bir gecede takibe aldık, Bella ile başarılara daldık. Iggy ile şımarıp, Justin ile gözlerimize de aşkımıza da inandık. Elvin ile Ali’den ders alıp, 1D ile randevuya çıktık. Parkta, lunaparkta, evde, buz pateni pistinde eğlenceyi doyasıya yaşadık.

Bu ay sevginin yoluna yine seninle beraber çıkarken sömestir heyecanını bizimle de paylaş istedik. Sayfaları çevirdikçe yüzünde kocaman bir gülümseme yaratmayı borç bildik! Sen güldükçe biz de güldük! Sen sevdikçe biz de sevdik! Senin şarkılarını dinledik! Senin filmlerini izledik! Çünkü biz hep seninle olmayı seçtik! İyi ki varsın Heygirl Kızı! İyi ki hep yanımızdasın!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.