" Mis" kokulu bahar

Hey Girl - - EDITO - nyildiz doganburda.com

Sonunda güneş yüzünü bir gösterip bir saklamaya başladı... Ama olsun... Baharın sıcaklığı bize yeter... Yavaş yavaş kalın montlarımızdan kurtulmaya, üzerimizdekileri hafifletmeye başlarken bu güzel havanın tadını en sevdiğimiz albümlerle çıkarmaya başladık. Bazen ders aralarında bir şarkı mırıldandık, bazen izlediğimiz filmin etkisinden çıkamadık. Örneğin ben şu sıralar güzel çıtırımız Lily Collins’in “Love, Rosie” filminin etkisi altındayım. Eğer izlemediysen mutlaka izlemeni tavsiye ederim.

Filmler demişken, bu ay senin için rahat bir ortam hazırlamak istedik ve Heygirl Evi’ni sana göre dizayn ettik. İstediğin filmi izle, istediğin albümü dinle diye... Çalışma Odası’nda ders taktikleri verirken, Mutfağı ünlü şeflerin tariflerine ayırdık. Evimiz 3 oda 1 salon. Gez gez öğren, dinlen ve eğlen...

Bu arada bu ay da her zaman olduğu gibi sayfaları çevirdikçe farklı dünyalara dalman için elimizden geleni yaptık. Sarışın şekerimiz Miley’den güzelimiz Demi’ye, tüm fıstıkları topladık, marifetlerini bir bir anlattık. Yeni trendler için Bella’nın dolabını karıştırıp, Vine fenomenlerinden buluşma taktikleri almayı unutmadık. Sonunda Ekin’i sette bastık, yeni filminden kareler yakaladık. Özge ile makyaj masasına oturduk, Hande ile yeni dizisinden lafladık. Kısacası yine senin isteklerine kulak verirken seninle olmaktan çok keyif aldık.

Bir Heygirl Kızı olarak bu ay da baharın gelişini bir şans bildik ve güneşin tatlı yüzü ile dans ederken en sevdiğimiz şarkıları mırıldanmayı unutmadık! Haydi durma; biz seninle dans etmeyi çok sevdik!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.